Nie jesteśmy głusi na sygnały Czytelników. Jeden z nich poinformował nas, że na słupie ogłoszeniowym przy ul. Okrzei w Strzelinie wiszą jeszcze plakaty wyborcze kandydatki Prawa i Sprawiedliwości w eurowyborach, Beaty Kempy.
Oprócz tego jest też inny plakat, tym razem kandydata Koalicji Europejskiej Jarosława Dudy, który wisi na słupie przy ul. Dzierżoniowskiej.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie prawo nakazujące komitetom usunięcie swoich plakatów do 30 dni od wyborów. Te odbyły się 26 maja, więc termin już dawno minął.
Jedyny wyjątek stanowią plakaty na prywatnych posesjach. Za zgodą właściciela termin ten może być dłuższy. Tak czy inaczej pani Kempa wiedziała dobrze jak zabiegać o głosy wyborców i zdobyła mandat europosła. Szkoda tylko, iż zostawiła po sobie coś, co dawno powinno być posprzątane. Za usunięcie plakatów odpowiedzialni są pełnomocnicy komitetów. W razie niedopełnienia tego obowiązku taki pełnomocnik może zostać ukarany grzywną nawet do 500 zł.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Denzel
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
Redaktor Rychlica niech napisze również o plakatach wyborczych Porozumienia Samorządowego, którego pełnomocnikiem jest tatko Pawnuk i które wiszą do tej pory na mieście. Przypomnijcie mi proszę - kiedy były wybory samorządowe?
0
Gravatar
takitam
heh
Na szczęście nie jestem beneficjentem programu " żadne + "
0
Gravatar
spajker
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
Czas minął, a plakat powiedziała :
Nie jestem upolityczniona i nie jestem zwolenniczką ani tych ani tamtych ale jestem ciekawa ilu z tych co komentują negatywnie PiS wyciąga łapy po 500 , 13 emeryturę itd itp hipokryci to za mało przecież nie mam sklerozy i pamiętam czasy PO którzy zabrali dosłownie wszystko . A teraz czekam na krytykę .
Po co zaraz krytyka? Polski kapitalizm lat 80tych każdego przerobił na milionera. Rozdawano pieniądze już w banknotach o nominale 2 000 000 aby inflację i bankructwo państwa przyspieszyć. Udało się wtedy uda się i teraz.

0
Gravatar
pińcet plus
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
Czas minął, a plakat powiedziała :
Nie jestem upolityczniona i nie jestem zwolenniczką ani tych ani tamtych ale jestem ciekawa ilu z tych co komentują negatywnie PiS wyciąga łapy po 500 , 13 emeryturę itd itp hipokryci to za mało przecież nie mam sklerozy i pamiętam czasy PO którzy zabrali dosłownie wszystko . A teraz czekam na krytykę .
A zwolennicy PISu nie "wyciągają łap", tylko elegancko inkasują na konto.

0
Gravatar
marko
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
Czas minął, a plakat powiedziała :
Nie jestem upolityczniona i nie jestem zwolenniczką ani tych ani tamtych ale jestem ciekawa ilu z tych co komentują negatywnie PiS wyciąga łapy po 500 , 13 emeryturę itd itp hipokryci to za mało przecież nie mam sklerozy i pamiętam czasy PO którzy zabrali dosłownie wszystko . A teraz czekam na krytykę .
To jak Ty matko dzieci na zasiłku socjalnym przeżyłaś ten trudny czas PO . Wszystko ma swój początek i koniec .

0
Gravatar
Czas minął, a plakat
Anna2000
Nie jestem upolityczniona i nie jestem zwolenniczką ani tych ani tamtych ale jestem ciekawa ilu z tych co komentują negatywnie PiS wyciąga łapy po 500 , 13 emeryturę itd itp hipokryci to za mało przecież nie mam sklerozy i pamiętam czasy PO którzy zabrali dosłownie wszystko . A teraz czekam na krytykę .
0
Gravatar
Zenek
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
Usuwa się materiały wyborcze typu bamery a plakaty na słupach sie po prostu zakleja jolejnymi i się ich nie zrywa.
0
Gravatar
Ala
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
spajker powiedziała :
Ta pani ma już 15 000. Euro diety co miesiąc i leje na Strzelin tak jak zawsze lala Zresztą ta osoba na zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż oryginał.
W internecie można znaleźć informacje, że w tej chwili to jest 16 700€.

0
Gravatar
Ala
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
Z Brukseli nie widać starych plakatów wyborczych
0
Gravatar
spajker
RE: Czas minął, a plakaty wiszą
Ta pani ma już 15 000. Euro diety co miesiąc i leje na Strzelin tak jak zawsze lala Zresztą ta osoba na zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż oryginał.
0

Przeczytaj także