Powiat strzeliński rozstrzygnął przetarg na przebudowę dwóch kilometrów drogi ze Strzelina do Jegłowej (odcinek od skrzyżowania z drogą krajową nr 39 przy wyjeździe ze Strzelina do okolicy zjazdu na Biedrzychów - red.).
- Po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym wyłoniliśmy wykonawcę inwestycji. Zostało nim Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Brzegu, które złożyło ofertę na ok, 2,2 mln złotych - informuje starosta strzeliński Marek Czerwiński.
Przebudowa rozpocznie się i zakończy jeszcze w tym roku. Warto dodać, że względem wartości kosztorysowej zadania oferta była ponad 700 tys. zł niższa. Część z tych oszczędności powiat przeznaczy na poprawę stanu dróg.

Komentarze   

... Permalink10 0 ...
RE: Rusza remont ważnej drogi
A kiedy droga z Mańczyc do Rochowic ? Wjedźcie tam choć tym waszym patcherem, bo znów się dziury pojawiły. Już o samych Mańczycach nie wspomnę ;/ ... Droga Strzelin Mańczyce też nienajlepszą ma kondycje, szczególnie te dziury co za niedługo będą na środek drogi "wychodzić"... wyminąc się na tym odcinku czasami graniczy z cudem ... o innych drogach w powiecie nie wspomnę ;/
2020-02-27 20:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Koło lowieckie rogac Permalink9 -4 Koło lowieckie rogac
Zaproszenie
Bardzo stylowa kurtka na tym zdjęciu. Zapraszamy na wspolne polowanie Dzików :-)
2020-02-14 19:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Frank Permalink8 -2 Frank
Korupcja
Cytuję spajker.:
[quote name="Frank"]A czy Spajker i syn startowal w tym przetargu? Na pewno nie bo ta wszeobecna "korupcja" go przeraza. Jak sie nie ma miedzi to sie na.... siedzi.

nie mam gumowców do udeptywania smoły na drodze. ty masz frank.
jak się ma za dużo z łapówek miedzi to się cicho w wołowie siedzi.[/quot
W Strzelinie wg Spajkera to jak na Sycylii. Wszyscy i Wszystko jest korupcyjnie uwiklane. Kazdy przetarg jest w kolizji z prawem. Ciekawe co w tym temacie maja do powiedzenia wladze miasta, powiatu. Jest typowy przyklad chorobliwej zawisci nieudacznika ktora go na starosc nakreca. Czlowiek ktoremu w zyciu nic nie wyszlo oprocz wlosow. Zenada.
2020-02-14 16:06 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink7 +9 spajker.
RE: Rusza remont ważnej drogi
Cytuję Frank:
A czy Spajker i syn startowal w tym przetargu? Na pewno nie bo ta wszeobecna "korupcja" go przeraza. Jak sie nie ma miedzi to sie na.... siedzi.

nie mam gumowców do udeptywania smoły na drodze. ty masz frank.
jak się ma za dużo z łapówek miedzi to się cicho w wołowie siedzi.
2020-02-14 10:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Frank Permalink6 -10 Frank
Droga
A czy Spajker i syn startowal w tym przetargu? Na pewno nie bo ta wszeobecna "korupcja" go przeraza. Jak sie nie ma miedzi to sie na.... siedzi.
2020-02-14 00:56 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink5 +10 TruckdriverDST
RE: Rusza remont ważnej drogi
ASDF ,chyba na Ukrainie nie byles....
2020-02-13 20:37 Cytować Zgłoś administratorowi
pincet w plecy Permalink4 +9 pincet w plecy
RE: Rusza remont ważnej drogi
Dziwnym trafem ostatnio remonty dotyczą trasy Strzelin - Karnków.
2020-02-13 19:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Asdf Permalink3 -6 Asdf
RE: Rusza remont ważnej drogi
Przez 10 lat starostwo nie robiło nic na drogach powiatowych a tu proszę od ostatnich wyborów remont za remontem. Wcześniej nie było pieniędzy a teraz są i pieniądze i dofinansowania, o co tu chodzi? Trzymam kciuki i oby tak dalej bo 400km dróg powiatowych czeka na remont. Jeszcze włodarze gmin mogliby się wziąć za remonty dróg gminnych. Niestety, ale patrząc na gminy w sąsiednich powiatach to akurat u nas drogi są w stanie gorszym jak na Ukrainie.
2020-02-13 17:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dzik Permalink2 -6 Dzik
RE: Rusza remont ważnej drogi
Widać dzika na motorze ;)
2020-02-13 16:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Bla Permalink1 -8 Bla
Bla bla
:-) oby tak dalej
2020-02-13 11:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.