Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Zapraszamy do lektury 997 numeru powiatowego tygodnika, w którym piszemy m.in. o tym, co się stanie ze szczególnie znanym w Strzelinie obiektem, jakim jest tzw. Belweder. W numerze piszemy o końcu działalności Gminnej Spółdzielni w Wiązowie. Co jest tego powodem i jaki los czeka należące do spółdzielni obiekty?
W Kondratowicach głośno jest o zmianach związanych z wadliwą kanalizacją sanitarną i o wakacie na kierowniczym stanowisku. Z kolei w Strzelinie szykują się dwie duże inwestycje budowlane, ale nie tylko, bo plany inwestycyjne dotyczą też zadań, o których wcześniej nic nie mówiono. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w strzelińskich szkołach. Czego dotyczy? Do Przeworna już wkrótce przyjedzie Radio Wrocław i nie będzie to przelotna wizyta.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.   

Komentarze   

spajker. Permalink3 +5 spajker.
RE: W najnowszym numerze Słowa o przyszłości strzelińskiego „Belwederu”
Cytuję czternastka:
Seniorzy popierają PiS czynem. Umierają przed terminem.

ZUS zaprasza do urn.
2020-02-26 18:04 Cytować Zgłoś administratorowi
czternastka Permalink2 +3 czternastka
RE: W najnowszym numerze Słowa o przyszłości strzelińskiego „Belwederu”
Seniorzy popierają PiS czynem. Umierają przed terminem.
2020-02-26 14:55 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +8 spajker.
RE: W najnowszym numerze Słowa o przyszłości strzelińskiego „Belwederu”
belweder okratowany to sanatorium dla franka tate i syna. z okienek będą mogli lipować na strzelin, który chcieli na strzelosin przerobić. prycze zrobi im tartak a owsianke na mleku dostaną z mleczarni strzelińskiej. warzywa z ogródków działkowych na oławskiej a klucze do pokoi zrobione w wsk. obok "kupili" grunty to będą mogli sobie polipować na to jak to rynek i strzelin za budżetową pensję franka kołodzieja dali radę kupić. ten belweder już przed wojną gościł franków i im podobnych fraudów.
2020-02-25 21:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz