Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zawiadamiamy, że zaplanowana na dzień 24 marca 2020 roku Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Strzelińskiego nie doszła do skutku z uwagi na brak wymaganej przepisami prawa obecności połowy ustawowego składu Rady. Przedmiotem obrad Rady Powiatu w ramach zwołanej sesji miała być kwestia dotycząca ratowania Szpitala w Strzelinie, funkcjonującego aktualnie jako NZOZ Strzelińskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Spośród radnych powiatowych stawili się: Marek Czerwiński, Mariusz Michułka, Dorota Put, Piotr Rozenek, Marek Warcholiński, Aleksander Ziółkowski.
Niemożność prowadzenia obrad Rady Powiatu w dniu 24 marca 2020 roku uniemożliwiła podjęcie kluczowych i niecierpiących zwłoki decyzji w kwestii ratowania naszego szpitala. Zarząd Powiatu podejmuje działania zmierzające do rozwiązania zaistniałej sytuacji kryzysowej.
W związku z powyższym na wniosek Zarządu Powiatu wyznaczono nowy termin sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu Strzelińskiego na dzień 26 marca 2020 r. na godz.12.00.
Przewodniczący Rady Powiatu Strzelińskiego Zarząd
Piotr Rozenek Powiatu w Strzelinie

Komentarze   

... Permalink1 +2 ...
RE: Komunikat Przewodniczącego Rady i Zarządu Powiatu ws. nadzwyczajnej sesji
Będziecie mieć argument za uwaleniem szpitala. Niemozność prowadzenia obrad i podjęcia stosownych decyzji w odpowiednim czasie.
2020-03-25 14:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz