Dziś trafia do sprzedaży najnowszy, 1004 numer Słowa Regionu. W gazecie piszemy o różnych aspektach życia mieszkańców i działalności instytucji związanych z sytuacją epidemiologiczną w naszym powiecie. Niestety, oprócz rosnącej liczby osób zakażonych koronawirusem, jest też pierwsza ofiara śmiertelna.
Wiele miejsca poświęcamy różnym działaniom społecznym i inicjatywom samorządowym związanym z epidemią. Nie zapominamy o informacjach gospodarczych i planowanych lub prowadzonych inwestycjach. Podajemy, jak w naszym powiecie wyglądają przygotowania do wyborów prezydenckich, a sytuacja jest niespotykana. Jest też spora dawka porad, a także felietony. W środku znajdziecie 4-stronicowy dodatek telewizyjny.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.   
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.