W ramach projektu #ResortSprawiedliwościPomaga funkcjonariusze Zakładu Karnego w Strzelinie przekazali prezenty dla dzieci z Domu Dziecka w Ludowie Polskim.
Zbiórka zabawek, książek, gier, słodyczy wśród funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Strzelinie trwała ponad tydzień. To wszystko dla dzieci z Domu Dziecka w Ludowie Polskim. Pomaganie nie jest nam obce. Angażujemy się w tego typu akcje od dawna. Wsparcie funkcjonariuszy spotkało się z dużą wdzięcznością zarówno pani Agnieszki Tekieli, dyrektora Domu Dziecka i przebywających tam dzieci. Słodkie upominki uświetniły czas podczas wizyty funkcjonariuszy.
Funkcjonariusze naszej formacji nieprzerwanie intensyfikują działania pomocowe poza murami więzienia. Dzięki trwającej akcji Ministerstwa Sprawiedliwości i Służby Więziennej pod hasłem #ResortSprawiedliwościPomaga możemy wspierać liczne instytucje, co jest przejawem empatii i jedności.
Tekst, zdjęcia: mł. chor. Agnieszka Surma


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.