Zapraszamy do 1020 numeru powiatowego tygodnika. Dziś piszemy o koszmarnych warunkach życia, jakie oferuje mieszkańcom strzelińskiego belwederu sąsiedztwo patologicznych lokatorów. W dwóch gminach szykują się zmiany na kierowniczych stanowiskach. W powiecie trwa walka o szpital. Czy jest szansa by przetrwał? Analizujemy raporty o stanie gmin Wiązów i Przeworno. Przedstawiamy postać niezwykłego hobbysty, który ma niecodzienną pasję. Piszemy także o ciekawej historii księżnej, która przygotowała się na swoją śmierć. Podajemy też praktyczne informacje odnośnie nowego rządowego programu o bonie turystycznym. Publikujemy także wyniki egzaminów ósmoklasistów w naszym powiecie. Jak wypadliśmy w stosunku do innych? Informujemy także o istotnych zmianach w organizacji ruchu w Strzelinie. Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.        

Komentarze   

Otokar Permalink1 +3 Otokar
RE: W najnowszym wydaniu Słowa o „belwederze”, szpitalu i zmianach na kierowniczych stanowiskach
Kto został szefem CUKiTu? Szkoda ze pan Piestrak odchodzi, bardzo pomocny i pracowity człowiek.
2020-08-17 17:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.