Dziś do Waszych rąk oddajemy kolejny, 1025 numer powiatowego tygodnika. Piszemy w nim m.in. o dramatycznych chwilach, jakie przeżyła pani Jadwiga. Niebezpiecznie zrobiło się za sprawą koronawirusa. W jednej ze strzelińskich szkół zachorowało dziecko, a to natychmiast pociągnęło kwarantannę bardzo wielu osób. Planowane są zmiany ruchu na strzelińskim Rynku. Informujemy, jak będzie wyglądało tegoroczne święto patrona Strzelina. Znajdziecie też relację z dwóch bardzo ciekawych wydarzeń kulturalnych w Strzelinie i Wiązowie. W Przewornie od miesięcy ciągnie się nierozwiązany problem, a dotyczy blach... Do wygrania są też bilety na kabaret. Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.   
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.