Robocza narada starostów z wojewodą o pandemii. W dyskusji pojawił się wątek strzeliński. Czy każdy chętny będzie mógł przyjąć szczepionkę?
W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie wojewody Jarosława Obremskiego ze starostami. W konwencie uczestniczyła również Anna Horodyska. - Głównym tematem spotkania było sytuacja epidemiologiczna na Dolnym Śląsku – powiedziała Anna Horodyska. Starostowie interesowali się liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2, mapą zagrożeń i rezerwami, jakimi dysponuje jeszcze dolnośląska służba zdrowia. - Pan wojewoda Obremski szczegółowo omówił sytuację w poszczególnych powiatach. Nasz powiat pojawił się w kilku wątkach wypowiedzi wojewody. Między innymi w kontekście tworzenia dodatkowych punktów szczepień. Nasz powiat znalazł się na stosunkowo krótkiej liście powiatów, gdzie na dziś nie będzie organizowany dodatkowy punkt szczepień (inne to np. milicki i najprawdopodobniej Wrocław – red.). Wojewoda wyjaśnił, że działające w naszym powiecie punkty są w stanie zaszczepić tylu chętnych, ile szczepionek trafia do tych punktów – przekazała nam starosta.
Tekst ukazał się w nr 14 (1053) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +1 spajker.
RE: Nie jesteśmy już liderem
pani obremska z panią horodyską uważają że. w jezioranach odcinek 35469
pani horodyska to informatyk programista . widać na zdjęciu. szkoda że się marnuje w niewłaściwej dla siebie pracy.
2021-04-30 21:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.