Dziś oddajemy do Waszych rąk, najnowszy, 22. numer Słowa Regionu. Znajdziecie w nim bardzo obszerną relację z rajdu, ale także kilka gorących spraw, którymi żyją mieszkańcy i samorządowcy. Sprawy te dotyczą zarówno Strzelina, jak i pozostałych gmin. Co ciekawe, o nurtujących problemach coraz odważniej wypowiadają się sami mieszkańcy. Ciekawi jesteśmy, co Wy o tym myślicie, i jaka będzie Wasza opinia o opublikowanych dziś artykułach.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa

Komentarze   

cześ Permalink2 -1 cześ
RE: Rajd i gorące wydarzenia w gminach
Cytuję spajker.:
o2.pl/.../...

o strzelinie jest na pierwszej stronie onetu. urzędnicy specjalnej troski.

Co mają do tego urzędnicy baranie??? Tu trzeba płakać nad tymi [censored]ami kierowcami co nie potrafią przez małe rondo przejechać zgodnie z zasadami!!! Wszystkich ich bym wysłał na ponowny egzamin!!!
2022-06-09 09:38 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Rajd i gorące wydarzenia w gminach
o2.pl/.../...

o strzelinie jest na pierwszej stronie onetu. urzędnicy specjalnej troski.
2022-06-08 07:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.