Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Słowa. Dziś na 36 stronach przeczytacie o dramacie, jaki przed laty dotknął pana Witolda z Wyszonowic. W wydaniu piszemy także o „bitwie”, która rozgrywa się w radzie powiatu, a także o tym, jak można jeździć samochodem dużo taniej, niż dotychczas. Opisujemy dwa wydarzenia, o których było głośno w minionym tygodniu, braku gazu w części Strzelina i napadzie na bank. Przedstawiamy tajemnicze słowa jasnowidza, który przepowiedział przyszłość dla Polski. W gazecie jest też dużo relacji z licznych wydarzeń, jakie w ostatnich dniach odbyły się w naszym powiecie.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: kontakt@sloworegionu.pl lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
RE: Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Słowa
Gosciciceguy powiedziała :
Gdyby nie alkohol tych tragedii można byłoby uniknąć, ale jak ktoś lubi w stanie nietrzeźwości pływać to niestety takie są później skutki.Niejednokrornie przepływałem tem zbiornik trzeźwy i mogę dzięki temu pisać ten komentarz. REDAKTOROWI chyba brakuje tematów do gazety
Można pić nad wodą, ja zawsze piję piwko i się kąpię, ale nie pływam później na głębokich wodach daleko od brzegu!!! Proste

0
Gravatar
Gosciciceguy
Redaktornaczelny
Gdyby nie alkohol tych tragedii można byłoby uniknąć, ale jak ktoś lubi w stanie nietrzeźwości pływać to niestety takie są później skutki.Niejednokrornie przepływałem tem zbiornik trzeźwy i mogę dzięki temu pisać ten komentarz. REDAKTOROWI chyba brakuje tematów do gazety
0

Przeczytaj także