Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Słowa. Dziś na 36 stronach przeczytacie o dramacie, jaki przed laty dotknął pana Witolda z Wyszonowic. W wydaniu piszemy także o „bitwie”, która rozgrywa się w radzie powiatu, a także o tym, jak można jeździć samochodem dużo taniej, niż dotychczas. Opisujemy dwa wydarzenia, o których było głośno w minionym tygodniu, braku gazu w części Strzelina i napadzie na bank. Przedstawiamy tajemnicze słowa jasnowidza, który przepowiedział przyszłość dla Polski. W gazecie jest też dużo relacji z licznych wydarzeń, jakie w ostatnich dniach odbyły się w naszym powiecie.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

cześ Permalink2 +1 cześ
RE: Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Słowa
Cytuję Gosciciceguy:
Gdyby nie alkohol tych tragedii można byłoby uniknąć, ale jak ktoś lubi w stanie nietrzeźwości pływać to niestety takie są później skutki.Niejednokrornie przepływałem tem zbiornik trzeźwy i mogę dzięki temu pisać ten komentarz. REDAKTOROWI chyba brakuje tematów do gazety

Można pić nad wodą, ja zawsze piję piwko i się kąpię, ale nie pływam później na głębokich wodach daleko od brzegu!!! Proste
2022-06-29 07:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Gosciciceguy Permalink1 +2 Gosciciceguy
Redaktornaczelny
Gdyby nie alkohol tych tragedii można byłoby uniknąć, ale jak ktoś lubi w stanie nietrzeźwości pływać to niestety takie są później skutki.Niejednokrornie przepływałem tem zbiornik trzeźwy i mogę dzięki temu pisać ten komentarz. REDAKTOROWI chyba brakuje tematów do gazety
2022-06-29 05:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.