Strzelińscy policjanci serdecznie zapraszają wszystkich, nie tylko seniorów do kolejnego spotkania z cyklu "Senior Online", które odbędzie się 3 października o godzinie 9:00 na platformie YouTube Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w lesie, a gościem asp. Joanny Demskiej będzie przedstawiciel Nadleśnictwa Henryków-Leśnictwa Gościęcice.

Celem szkoleń w ramach koncepcji "Senior Online" jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa. Mieszkańcy uczestniczący w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskują informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również mogą zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowie policjant.
 
Weź udział w spotkaniu z Funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie klikając w poniższy link
 
https://youtu.be/K8zKWtK56Uo
 

W przypadku gdy link w dniu emisji programu z przyczyn technicznych nie będzie aktywny, zostanie wygenerowany nowy i umieszczony poniżej. Prosimy o sprawdzenie niniejszego komunikatu 3października przed transmisją.
 
asp. Joanna Demska
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.