Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie w trakcie czynności służbowych stale promują zawód policjanta. Foto: KPP Strzelin
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie w trakcie czynności służbowych stale promują zawód policjanta. Każda sytuacja jest doskonałą okazją, aby porozmawiać z młodymi ludźmi, ale nie tylko, o dalszych planach na przyszłość. W trakcie spotkań mundurowi omawiają stawiane przed kandydatami wymagania m.in. procedury kwalifikacyjnej, która składa się z kilku istotnych etapów (badań psychologicznych, testu wiedzy, testu sprawności fizycznej i badań lekarskich).
Strzelińscy mundurowi podkreślają, że zawód policjanta jest trudny i wymagający, ale jednocześnie daje mnóstwo satysfakcji, a każdy dzień przynosi coś nowego. Ponadto w trakcie bieżących spotkań strzelińscy mundurowi przekazują ulotki związane z naborem do służby w policji, a w wybranych miejscach rozwieszają plakaty promujące zawód policjanta.
- Jeśli czujesz chęć niesienia pomocy innym oraz służby na rzecz społeczeństwa, jesteś idealnym kandydatem, aby wstąpić w szeregi naszej formacji. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś swoją kandydaturę wstąpienia w nasze szeregi - apeluje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.
Szerokie spectrum działań policyjnych z całą pewnością sprawi, że każdy znajdzie miejsce, w którym na co dzień będzie mógł wykorzystać swoje umiejętności i wykształcenie oraz rozwijać zainteresowania. Jeśli twoją pasją są motocykle, możesz przy ich użyciu dbać o bezpieczeństwo na drogach. Natomiast, jeśli masz smykałkę do rozwiązywania zagadek i jesteś bystrym obserwatorem z analitycznym umysłem doskonale sprawdzisz się jako policyjny detektyw. A może lubisz zwierzęta i chciałbyś zostać przewodnikiem policyjnego psa? Możesz również realizować swoje pasje służąc m.in. w patrolu na wodzie albo laboratorium kryminalistycznym.
Komendant Główny Policji wyznaczył następujące terminy przyjęć: 27 lutego 2023 roku, 5 maja 2023 roku, 3 lipca 2023 roku, 23 sierpnia 2023 roku, 27 października 2023 roku oraz 28 grudnia 2023 roku.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Dzielnicowi promują zawód policjanta
Dopóki rządzi u nas koalicja PO-PiS nigdy nie pójdę do policja ani do wojska!!!
0
Gravatar
spajker.
RE: Dzielnicowi promują zawód policjanta
KKK powiedziała :
Niestety atmosfera w policji jaka jest to teraz każdy wie i wcale mnie nie dziwi taka sytuacja kadrowa.
trudna sytuacja kadrowa jest wszędzie. w handlu w hastronomii w budownictwie to w 90% robia ukraińcy i białorusy. byłem w banku pko bp ( nie w strzelinie) a tam jakaś pani lat 150+ z wielka łaska z wielki fochem z mina wygiętą na kształt podkowy niczym ekspedientka z mięsnego za komuny poinformowała mnie że jestem zerem a nie klientem i wyszedłem z banku w poczuciu szczęścia że nie puściła na mnie pawia. koleś na pszok też zachowuje sie jak faraon a nie jak śmieciarz. do polityki ida panie o urodzie kucharki i o rozumie kucharki przy czym myśle że one to nawet gotować nie potrafią. z mężczyznami podobnie jak się ktoś do niczego nie nadaje to do polityki z nim. każe sobie zrobić wyreżyserowane zdjęcie, każe sobie napisać wywiad z nim i już przez 4 lata gryzie sie z kimś innym zamiast zarządzać gminą/powiatem/województwem/krajem. dzisiaj czytam na necie że w bukareszcie ( stolicy rumunii) coś sie wydarzyło. jeszcze 30 lat temu nikomu nie trzeba było wyjaśniać że bukareszt to stolica rumunii.

0
Gravatar
KKK
RE: Dzielnicowi promują zawód policjanta
Niestety atmosfera w policji jaka jest to teraz każdy wie i wcale mnie nie dziwi taka sytuacja kadrowa.
0
Gravatar
Pjekuo kobiet
...
dojna zmiana powiedziała :
Jeśli masz smykałkę do pałowania, gazowanie kobiet daje ci mnóstwo satysfakcji, będziesz wiernie służył jedynie słusznej partii, to jesteś idealnym kandydatem.
Wulgarne wycieruchy martwią się co się stanie jak zajdą w ciążę, choć są lesbijkami i to tak obleśnymi, że żaden mężczyzna nie jest w stanie spożyć "odpowiedniej" dawki alkoholu. Plujecie, obrażacie i zasługujecie na pałowanie. No ale policja was nie pałuje tylko się z wami cacka jak z tą starą zdzirą Kasią czy jak jej tam :)

0
Gravatar
dojna zmiana
RE: Dzielnicowi promują zawód policjanta
Jeśli masz smykałkę do pałowania, gazowanie kobiet daje ci mnóstwo satysfakcji, będziesz wiernie służył jedynie słusznej partii, to jesteś idealnym kandydatem.
0
Gravatar
O
Komendant glowny policji
Zrobil taka reklame ze zaden soltys juz nie musi:)
0
Gravatar
spajker.
RE: Dzielnicowi promują zawód policjanta
temat braku kadry jest mi znany od dziesięcioleci. dopada on też policję. aby zostać "krawężnikiem" nie możesz być alkoholikiem, nie możesz być durniem bez matury, nie możesz byc psychopatą, nie możesz być otyłym roszczeniowym leniem. co w zamian? solidna praca, dobre zarobki, szybka emerytura, samochód służbowy, poczucie bezpieczeństwa. i co ? i kandydatów brak.jeżeli nie spełniasz powyższych warunków to masz przed soba karierę polityka. możesz zostać posłem senatorem radnym burmistrzem prezydentem wójtem sołtysem i każdą inną osoba prowadzącą kraj. jak jesteś umysłowym moralnym i fizycznym inwalidą oczekującycm na zasiłek od państwa albo na diety poselskie etc to praca nie jest dla ciebie. tam w policji każdy pilnuje każdego i jak tu łapówy brać????fotografujesz sie z lechem wałęsą i mówisz. chcę być posłem. lech to mój kumpel. nawet lecha nie znasz ani nikt nie zna ciebie. twoje kwalifikacje do bycia zarządca kraju to zdjęcie z bolkiem z photoshopa. innych kwalifikacji i predyspozycji brak.
0

Przeczytaj także