W piątek, 14 kwietnia, odbyło się drugie spotkanie Powiatowej Rady Seniorów. W imieniu starosty Anny Horodyskiej, akty powołania do tego grona wręczył dla Jadwigi Szmigielskiej i Leokadii Pawliszak członek Zarządu Powiatu Artur Gluczyński.
Podczas spotkania rozmawiano o możliwościach wspierania seniorów z powiatu strzelińskiego.

 

?Dzisiaj, tj. 14 kwietnia odbyło się drugie spotkanie Rady Seniorów. ?W imieniu Starosty Anny Horodyskiej, akty...

Opublikowany przez Powiat Strzeliński Piątek, 14 kwietnia 2023

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
dst001
RE: Drugie spotkanie Powiatowej Rady Seniorów
Czekajcie, to do tej rady trzeba otrzymać nominację, powołanie, mianowanie i zatwierdzenie przez jedynie słusznego przedstawiciela jedynie słusznych polityków? To jakieś jaja są.
0
Gravatar
spajker.
RE: Drugie spotkanie Powiatowej Rady Seniorów
rada rozpoczęła działanie z przytupem. 200 000 zeta za odświeżenie ścian dla rady. te same twarze od kilkudziesięciu lat. proponuje zorganizować radę juniorów dla ich dzieci i dla ich wnuków. może radzie juniorów uda się przebić skalę rozrzutności seniorów.proponuję też zorganizować podobne rozrywki dla pozostałych strzelińskich seniorów. na naszych oczach buduje się monarchia czyli klika trzymająca władze dozgonnie i wielopokoleniow o. może ta rada seniorów i seniorit wezmą w nozdrza wyziewy z cukrowni i wytłumaczą tubylcom z jakiego powodu cukrownia zasmradza okolice masowo i bezkarnie a kowalski z grillem na balkonie dostaje od straży miejskiej mandat 500,-?czy ma to jakiś związek z tym że cukrownia kupiła straży miejskiej samochód?przewiduję możliwość taką że rada wyposażona w arircondictioni ng nie wyczuje problemu.
0
Gravatar
Lucjan
RE: Drugie spotkanie Powiatowej Rady Seniorów
spajker. powiedziała :
pytałem czy tym ludziom nie wstyd że gmina wywaliła 200 000 zeta na apartament dla kilku seniorów
- na pewno jest im wstyd, ponieważ te pieniądze powinno przeznaczyć się na odnowienie bibliteki w Zarzycy. Biblioteka w Zarzycy, póki co, jest otwarta dwa razy w tygodniu, więc seniorzy mogliby debatować w odnowionej bibliotece, a nawet mogliby uczestniczyć w zajęciach dla dzieci. Ulokowanie klubu seniora przy ulicy Ząbkowickiej to strata pieniędzy. Lokal przy ulicy Ząbkowickiej będzie stał pusty - będzie otwierany, kiedy animator klubu seniora, pani starosta Anna Horodyska, będzie dostarczać seniorom swoje pomysły dotyczące uchwał klubowiczów - na przykład w kwestii funkcjonowania szpitala.

0
Gravatar
cześ
RE: Drugie spotkanie Powiatowej Rady Seniorów
spajker. powiedziała :
wcięło mój wpis. ormo czuwa. pytałem czy tym ludziom nie wstyd że gmina wywaliła 200 000 zeta na apartament dla kilku seniorów, w którym będą wspominac dawne dobre czasy? pytałem
bo wpisów bałwana nikt nie chce czytać!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Drugie spotkanie Powiatowej Rady Seniorów
wcięło mój wpis. ormo czuwa. pytałem czy tym ludziom nie wstyd że gmina wywaliła 200 000 zeta na apartament dla kilku seniorów, w którym będą wspominac dawne dobre czasy? pytałem
0

Przeczytaj także