Eko Agro Turystyka Młyn oferuje nie tylko bazę noclegową, ale także ładny, dziko wyglądający, stary las rozciągający się tuż obok
Zbliżająca się majówka to wymarzony wprost czas na kilkudniowy wypad za miasto. Kilkudniowy wyjazd wiąże się z koniecznością nocowania. Jak się okazuje, w naszym powiecie pomysłem mogą być popularne w naszym regionie ośrodki agroturystyki.
Dziś chcemy przedstawić naszym Czytelników właśnie taką bazę wypoczynkową. Jak się okazuje, w powiecie jest ona dość spora, a o wielu miejscach niektórzy pewnie usłyszą po raz pierwszy.
Źródłem wiedzy o adresach miejsc noclegowych mogą być oficjalne strony internetowe poszczególnych gmin naszego powiatu. Chociaż, jak się okazało, nie wszystkie numery telefonów są aktualne. Skontaktowaliśmy się z właścicielami, żeby zweryfikować, czy prowadzą działalność i oferują noclegi na zbliżający się przedłużony majowy weekend. Biorąc tylko trzy dni urlopu, możemy mieć aż dziewięć dni wolnego!
W naszym zestawieniu pominęliśmy te lokalizacje, które na majówkę nie mają już wolnych miejsc.

Zaczynamy od Strzelina
Na początek gmina Strzelin. Turyści odwiedzający tę gminę mogą skorzystać z oferty turystycznej oferowanej przez Strzelin, wybrać się w leśne ostępy Wzgórz Strzelińskich lub wypoczywać nad wodą w Białym Kościele. Nocując w Strzelinie, Gębczycach lub Białym Kościele można wybrać się na Gromnik, który położony jest w gminie Przeworno.
Cały artykuł można przeczytać w aktualnym wydaniu Słowa Regionu. Zapraszamy do lektury.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Gdzie warto wybrać się w długi majowy weekend?
A ja se pojadę na Czeczenię i wpije piwerko, albo dwa :D
0
Gravatar
spajker.
RE: Gdzie warto wybrać się w długi majowy weekend?
Pogoda powiedziała :
spajker. powiedziała :
warto odwiedzić wrocław. nie warto napychac kieszeni pazernym góralom i pazernym mieszkańcom wybrzeża bałtyku. sam dojazd setek kilometrów to koszty i męczarnia.strzelin ma urokliwy hotel na wzgórzu parkowym + aquapark+ singletrucki + rozliczne bary z akceptowalnymi cenami.gdyby jeszcze były esy i podest oraz postindutrialny krajobraz z resztami ciężkiego sprzętu jak po wojnie atomowej i zabytkowe czynne dźwigi to zrobiłbym szlaban i przyjmował turystów z całego świata za opłatą. wrażenia większe niż u górali.
Ja se pojadę rowerem na Gromnik i poczuje się jak w górach.
a ja se kupie bilet kolejka na kasprowy i zapłacę tyle co za lot dreamlinerem do new yorku. drem liner leci 8 godzin do new yorku i kosztuje tyle samo co kolejka na kasprowy. w kolejce do kolejki też trzeba stać 8 godzin. kupie jeszcze precla u górala , cena jak pizza w berlinie. opłata za autostradę to tylko 1 zet za kilometr. polecam też panierkę z ośćmi nad morzem, cena to zaledwie 190,- zeta za kilo. w tokyo mam za to 5 kilo tuńczyka.

0
Gravatar
Pogoda
RE: Gdzie warto wybrać się w długi majowy weekend?
spajker. powiedziała :
warto odwiedzić wrocław. nie warto napychac kieszeni pazernym góralom i pazernym mieszkańcom wybrzeża bałtyku. sam dojazd setek kilometrów to koszty i męczarnia.strzelin ma urokliwy hotel na wzgórzu parkowym + aquapark+ singletrucki + rozliczne bary z akceptowalnymi cenami.gdyby jeszcze były esy i podest oraz postindutrialny krajobraz z resztami ciężkiego sprzętu jak po wojnie atomowej i zabytkowe czynne dźwigi to zrobiłbym szlaban i przyjmował turystów z całego świata za opłatą. wrażenia większe niż u górali.
Ja se pojadę rowerem na Gromnik i poczuje się jak w górach.

0
Gravatar
spajker.
RE: Gdzie warto wybrać się w długi majowy weekend?
warto odwiedzić wrocław. nie warto napychac kieszeni pazernym góralom i pazernym mieszkańcom wybrzeża bałtyku. sam dojazd setek kilometrów to koszty i męczarnia.strzelin ma urokliwy hotel na wzgórzu parkowym + aquapark+ singletrucki + rozliczne bary z akceptowalnymi cenami.gdyby jeszcze były esy i podest oraz postindutrialny krajobraz z resztami ciężkiego sprzętu jak po wojnie atomowej i zabytkowe czynne dźwigi to zrobiłbym szlaban i przyjmował turystów z całego świata za opłatą. wrażenia większe niż u górali.
0

Przeczytaj także