Rafał Czepil prezentuje koszulkę, którą przekazał na licytację, na rzecz chorej Oli z WiązowaDziałacze Prawa i Sprawiedliwości już od blisko roku włączają się w życie polityczne i społeczne naszego powiatu. Jednym z polityków, który utożsamia się z tym terenem jest Rafał Czepil, sekretarz okręgu PiS na Dolnym Śląsku. Polityk w ubiegłym roku ufundował różnego rodzaju nagrody, które burmistrz Wiązowa rozdawał podczas akcji zbierania pieniędzy dla chorej na raka Anny Kuczery i jesiennego biegu charytatywnego.

Były to piłki i koszulki z autografami piłkarzy Śląska Wrocław. Tym razem Czepil chce pomóc Oli Koreńczuk z Wiązowa, która jest po przeszczepie wątroby. W tym celu przeznaczył na licytację koszulkę meczową Śląska Wrocław z podpisami piłkarzy tego klubu.
Koszulkę będzie można wygrać, poprzez licytację, która rozpocznie się w dziś (wtorek, 7 kwietnia), o godz 18, a zakończy w piątek 10 kwietnia, również o godz. 18.00. Licytować będzie można na stronie internetowej Słowa Regionu (na zasadzie dodawania komentarzy) oraz na naszym facebooku.
Koszulkę wygra ten, kto w czasie licytacji zaoferuje najwyższa kwotę (uwzględniając oba portale). Będzie można ją odebrać w redakcji Słowa (zwycięzca proszony będzie o zgłoszenie się do sekretariatu, po jej odbiór), a uzyskane z aukcji pieniądze w całości przekażemy rodzicom małej Oli.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
xenomorf
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
akta powiedziała :
Durna dyskusja! Kościół, PIS,...... nie znudziło się Wam POwtarzać te same slogany..........
Dlaczego durna? Ludzie piszą co widzą. Ja miałem ubaw po pachy jak taka durna baba z Nieszkowic przed wyborami ćwierkała- głosuję na panią Dorotkę, bo ona nam szkoły nie zamknie. A teraz głupio jej i ucieka jak ją pytam - a jak tam szkoła u was. Akta - trzeba aby o tym ludzie pamiętali.

0
Gravatar
Studnia
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
Marek_Jarek powiedziała :
M. Kogucik powiedziała :
karolquweta powiedziała :
PiS musi wygrać te wybory!!!
Tak dobrze jak teraz to jeszcze w Polsce nie było. Po co więc to zmieniać?
Popieram moje prelegenta przedmówcę. Mamy ogólny dobrobyt
Za PO dobrze się żyje nam wszystkim he he

0
Gravatar
akta
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
Durna dyskusja! Kościół, PIS,...... nie znudziło się Wam POwtarzać te same slogany..........
0
Gravatar
xenomorf
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
sp..aj dziadu powiedziała :
akta powiedziała :
sp..aj dziadu powiedziała :
hyhy powiedziała :
typ powiedziała :
A co ten pan zrobil dla powiatu poza tym ze dal koszulkę takie koszulki są na każdej licytacji i nikt sie z tym nie oglasza w gazecie pachnie propagandą wstyd panie tedaktorze
Bo ta gazeta ma jedyną słuszną linię i innej nikt nie ma prawa mieć. Tylko PIS reklamują. I panią burmistrz.
To pani burmistrz jest z PIS?
Przecież wiesz ,że P.burmistrz jest z innej opcji! Wg. Ciebie ma zabić PIS ..tak jak było w Łodzi? P. burmistrz rozmawia z ludzmi bez względu na opcję polityczną.
Wybacz, nie jestem stąd i czytająć gazetę wydawało mi się, że pani burmistrz jest z PIS. Ciągle w kościele i na różnych kościelnych uroczystościach, więc tak mi się skojarzyło.
Oj masz rację - jak weźmiesz ostatni numer gazety kruka z pytaniami o światopogląd to sam się zastanawiam jakie poglądy ma pani burmistrz. Niech żyją polskie szpitale.

0
Gravatar
sp..aj dziadu
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
akta powiedziała :
sp..aj dziadu powiedziała :
hyhy powiedziała :
typ powiedziała :
A co ten pan zrobil dla powiatu poza tym ze dal koszulkę takie koszulki są na każdej licytacji i nikt sie z tym nie oglasza w gazecie pachnie propagandą wstyd panie tedaktorze
Bo ta gazeta ma jedyną słuszną linię i innej nikt nie ma prawa mieć. Tylko PIS reklamują. I panią burmistrz.
To pani burmistrz jest z PIS?
Przecież wiesz ,że P.burmistrz jest z innej opcji! Wg. Ciebie ma zabić PIS ..tak jak było w Łodzi? P. burmistrz rozmawia z ludzmi bez względu na opcję polityczną.
Wybacz, nie jestem stąd i czytająć gazetę wydawało mi się, że pani burmistrz jest z PIS. Ciągle w kościele i na różnych kościelnych uroczystościach , więc tak mi się skojarzyło.

0
Gravatar
Marek_Jarek
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
M. Kogucik powiedziała :
karolquweta powiedziała :
PiS musi wygrać te wybory!!!
Tak dobrze jak teraz to jeszcze w Polsce nie było. Po co więc to zmieniać?
Popieram moje prelegenta przedmówcę. Mamy ogólny dobrobyt

0
Gravatar
akta
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
sp..aj dziadu powiedziała :
hyhy powiedziała :
typ powiedziała :
A co ten pan zrobil dla powiatu poza tym ze dal koszulkę takie koszulki są na każdej licytacji i nikt sie z tym nie oglasza w gazecie pachnie propagandą wstyd panie tedaktorze
Bo ta gazeta ma jedyną słuszną linię i innej nikt nie ma prawa mieć. Tylko PIS reklamują. I panią burmistrz.
To pani burmistrz jest z PIS?
Przecież wiesz ,że P.burmistrz jest z innej opcji! Wg. Ciebie ma zabić PIS ..tak jak było w Łodzi? P. burmistrz rozmawia z ludzmi bez względu na opcję polityczną.

0
Gravatar
sp..aj dziadu
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
hyhy powiedziała :
typ powiedziała :
A co ten pan zrobil dla powiatu poza tym ze dal koszulkę takie koszulki są na każdej licytacji i nikt sie z tym nie oglasza w gazecie pachnie propagandą wstyd panie tedaktorze
Bo ta gazeta ma jedyną słuszną linię i innej nikt nie ma prawa mieć. Tylko PIS reklamują. I panią burmistrz.
To pani burmistrz jest z PIS?

0
Gravatar
M. Kogucik
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
karolquweta powiedziała :
PiS musi wygrać te wybory!!!
Tak dobrze jak teraz to jeszcze w Polsce nie było. Po co więc to zmieniać?

0
Gravatar
karolquweta
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
PiS musi wygrać te wybory!!!
0

Przeczytaj także