Rafał Czepil prezentuje koszulkę, którą przekazał na licytację, na rzecz chorej Oli z WiązowaDziałacze Prawa i Sprawiedliwości już od blisko roku włączają się w życie polityczne i społeczne naszego powiatu. Jednym z polityków, który utożsamia się z tym terenem jest Rafał Czepil, sekretarz okręgu PiS na Dolnym Śląsku. Polityk w ubiegłym roku ufundował różnego rodzaju nagrody, które burmistrz Wiązowa rozdawał podczas akcji zbierania pieniędzy dla chorej na raka Anny Kuczery i jesiennego biegu charytatywnego.

Były to piłki i koszulki z autografami piłkarzy Śląska Wrocław. Tym razem Czepil chce pomóc Oli Koreńczuk z Wiązowa, która jest po przeszczepie wątroby. W tym celu przeznaczył na licytację koszulkę meczową Śląska Wrocław z podpisami piłkarzy tego klubu.
Koszulkę będzie można wygrać, poprzez licytację, która rozpocznie się w dziś (wtorek, 7 kwietnia), o godz 18, a zakończy w piątek 10 kwietnia, również o godz. 18.00. Licytować będzie można na stronie internetowej Słowa Regionu (na zasadzie dodawania komentarzy) oraz na naszym facebooku.
Koszulkę wygra ten, kto w czasie licytacji zaoferuje najwyższa kwotę (uwzględniając oba portale). Będzie można ją odebrać w redakcji Słowa (zwycięzca proszony będzie o zgłoszenie się do sekretariatu, po jej odbiór), a uzyskane z aukcji pieniądze w całości przekażemy rodzicom małej Oli.

Komentarze   

xenomorf Permalink15 +2 xenomorf
RE: Do wygrania koszulka z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław
Cytuję akta:
Durna dyskusja! Kościół, PIS,...... nie znudziło się Wam POwtarzać te same slogany..........

Dlaczego durna? Ludzie piszą co widzą. Ja miałem ubaw po pachy jak taka durna baba z Nieszkowic przed wyborami ćwierkała- głosuję na panią Dorotkę, bo ona nam szkoły nie zamknie. A teraz głupio jej i ucieka jak ją pytam - a jak tam szkoła u was. Akta - trzeba aby o tym ludzie pamiętali.
2015-04-12 17:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Studnia Permalink14 -1 Studnia
Cytuję Marek_Jarek:
Cytuję M. Kogucik:
Cytuję karolquweta:
PiS musi wygrać te wybory!!!

Tak dobrze jak teraz to jeszcze w Polsce nie było. Po co więc to zmieniać?

Popieram moje prelegenta przedmówcę. Mamy ogólny dobrobyt

Za PO dobrze się żyje nam wszystkim he he
2015-04-11 23:01 Cytować Zgłoś administratorowi
akta Permalink13 -4 akta
Durna dyskusja! Kościół, PIS,...... nie znudziło się Wam POwtarzać te same slogany..........
2015-04-11 21:03 Cytować Zgłoś administratorowi
xenomorf Permalink12 +3 xenomorf
Cytuję sp..aj dziadu:
Cytuję akta:
Cytuję sp..aj dziadu:
Cytuję hyhy:
Cytuję typ:
A co ten pan zrobil dla powiatu poza tym ze dal koszulkę takie koszulki są na każdej licytacji i nikt sie z tym nie oglasza w gazecie pachnie propagandą wstyd panie tedaktorze

Bo ta gazeta ma jedyną słuszną linię i innej nikt nie ma prawa mieć. Tylko PIS reklamują. I panią burmistrz.

To pani burmistrz jest z PIS?

Przecież wiesz ,że P.burmistrz jest z innej opcji! Wg. Ciebie ma zabić PIS ..tak jak było w Łodzi? P. burmistrz rozmawia z ludzmi bez względu na opcję polityczną.

Wybacz, nie jestem stąd i czytająć gazetę wydawało mi się, że pani burmistrz jest z PIS. Ciągle w kościele i na różnych kościelnych uroczystościach, więc tak mi się skojarzyło.

Oj masz rację - jak weźmiesz ostatni numer gazety kruka z pytaniami o światopogląd to sam się zastanawiam jakie poglądy ma pani burmistrz. Niech żyją polskie szpitale.
2015-04-11 19:13 Cytować Zgłoś administratorowi
sp..aj dziadu Permalink11 +6 sp..aj dziadu
Cytuję akta:
Cytuję sp..aj dziadu:
Cytuję hyhy:
Cytuję typ:
A co ten pan zrobil dla powiatu poza tym ze dal koszulkę takie koszulki są na każdej licytacji i nikt sie z tym nie oglasza w gazecie pachnie propagandą wstyd panie tedaktorze

Bo ta gazeta ma jedyną słuszną linię i innej nikt nie ma prawa mieć. Tylko PIS reklamują. I panią burmistrz.

Przecież wiesz ,że P.burmistrz jest z innej opcji! Wg. Ciebie ma zabić PIS ..tak jak było w Łodzi? P. burmistrz rozmawia z ludzmi bez względu na opcję polityczną.

Wybacz, nie jestem stąd i czytająć gazetę wydawało mi się, że pani burmistrz jest z PIS. Ciągle w kościele i na różnych kościelnych uroczystościach, więc tak mi się skojarzyło.
2015-04-11 19:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Marek_Jarek Permalink10 0 Marek_Jarek
Cytuję M. Kogucik:
Cytuję karolquweta:

Popieram moje prelegenta przedmówcę. Mamy ogólny dobrobyt
2015-04-11 18:46 Cytować Zgłoś administratorowi
akta Permalink9 +2 akta
Cytuję sp..aj dziadu:
Cytuję hyhy:
Cytuję typ:

2015-04-11 18:43 Cytować Zgłoś administratorowi
sp..aj dziadu Permalink8 -1 sp..aj dziadu
Cytuję hyhy:
Cytuję typ:

2015-04-11 15:08 Cytować Zgłoś administratorowi
M. Kogucik Permalink7 -2 M. Kogucik
Cytuję karolquweta:

2015-04-11 12:37 Cytować Zgłoś administratorowi
karolquweta Permalink6 0 karolquweta
2015-04-11 12:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.