Strzelinianie wrócili z medalami z najważniejszej imprezy sezonu
Pływacy sekcji Aquapark Granit Strzelin z bardzo dobrej strony pokazali się podczas Otwartych Letnich Mistrzostw Dolnego Śląska, które 16 maja rozegrano we Wrocławiu. Jedna z najważniejszych imprez sezonu zgromadziła wielu czołowych zawodników regionu, a rywalizacja trwała od wczesnych godzin porannych aż do późnego popołudnia.



























































































1 godzina 10 minut
Wybory za 3 lata, mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy i zmienią swoje podejście. Przypomnę, że przewodniczący wyg ...