Strzelinianie wrócili z medalami z najważniejszej imprezy sezonu
Pływacy sekcji Aquapark Granit Strzelin z bardzo dobrej strony pokazali się podczas Otwartych Letnich Mistrzostw Dolnego Śląska, które 16 maja rozegrano we Wrocławiu. Jedna z najważniejszych imprez sezonu zgromadziła wielu czołowych zawodników regionu, a rywalizacja trwała od wczesnych godzin porannych aż do późnego popołudnia.



























































































34 minut 17 sekund
Czy aby na horyzoncie nie pojawia sie perspektywa na otwarcie kolejnych kopalń granitu w okolicy? Mieć teraz pod nosem now ...