Pięściarze wrócili z medalami
W Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie olimpijskim, podczas których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MD Boxing Club Strzelin. Największy sukces odniósł Mateusz Augustyniak, który wywalczył srebrny medal mistrzostw.






























































































1 godzina 10 minut
Wybory za 3 lata, mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy i zmienią swoje podejście. Przypomnę, że przewodniczący wyg ...