Pięściarze wrócili z medalami
W Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie olimpijskim, podczas których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MD Boxing Club Strzelin. Największy sukces odniósł Mateusz Augustyniak, który wywalczył srebrny medal mistrzostw.






























































































34 minut 17 sekund
Czy aby na horyzoncie nie pojawia sie perspektywa na otwarcie kolejnych kopalń granitu w okolicy? Mieć teraz pod nosem now ...