Już w niedzielę, 26 września, odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Biegu Wzgórz Strzelińskich „Strzelińska dziesiątka”. Na starcie pojawi się m.in. Marokańczyk Abderrahim Elasri oraz olimpijczyk z Tokio Arkadiusz Gardzielewski. Do rywalizacji szykuje się także wielu reprezentantów powiatu strzelińskiego. Czy uda się pobić rekord trasy ustanowiony przez biegacza z Kenii? O tym przeczytacie w jutrzejszym Słowie.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Olimpijczyk pobiegnie w Strzelinie!
nie ma silnych na somalisów i na etiopczyków. taki koleś w afryce biegnie jednego dnia 30 km po wodę w jedną strone i 30 km z powrotem. dla takiego kolesia maraton to chleb powszedni. co ciekawe taki afrykanin to pożądana partia dla europejek. taki kolo ma zwykle 2 metry wzrostu i waży 45 kg. z tego powodu ma kaloryfer na klacie, widać wszystkie żebra. zero brzucha a i penis jak zasadzi w srom to przełykiem wychodzi. do tego piękna opalenizna, szeroki uśmiech z dużymi zębami i opowieści dla europejek że oni je kochają. oglądałem kiedyś film na canal+ jak to stare europejki jadą na wczasy do afryki aby za pieniądze posłuchać że taki bambus je kocha. bambusy są na haju , potrafią sprintem uciec przed gepardem no ale taka zmurszała europejka wyda każde pieniądze aby wybiegany bambus powiedział jej to czego ona w europie nie usłyszy tj. że jest piękna i że jest w niej zakochany. bambusy są wożone po maratonach w europie bo wszędzie wygrywają a ich rozwoziciel zgarnia nagrody i im daje tylko okruchy łupów. bambusy powinny ścigać się z lampartami i dopiero wtedy jak coś wygrają , prześcigną go i swoja paszczą przegryzą gardło lampartowi mogą dostać medal. w boksie i w koszykówce podobnie. w zdobywcach nagrody nobla jest za to zupełnie inaczej.
2021-09-22 17:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.