W październikowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Łucznictwie doskonale spisali się łucznicy z sekcji Granit, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym. Reprezentanci Strzelina wywalczyli łącznie dziesięć medali, cztery złote, trzy srebrne oraz trzy brązowe. Wszystkie w kategorii barebow.
Dziesięć krążków wystarczyło do wygrania klasyfikacji medalowej dolnośląskich mistrzostw. Granit okazał się lepszy od takich klubów jak m.in.: Talent Wrocław, SKS Raszówka czy Strzelec Legnica. To ogromny sukces strzelińskiej sekcji prowadzonej przez trenera Łukasza Ciska. Indywidualnie w kategorii pań najlepsza była Irmina Małyszek, która na podium wyprzedziła swoją klubową koleżankę Wiktorię Rogowską. W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył trener sekcji Granit Łukasz Cisek. Srebrny medal odebrał Wojciech Białek, a brązowe krążki powędrowały do Patryka Chamuczyńskiego oraz Wojciecha Białka. W mikstach Strzelin zdobył dwa najwyższe miejsca na podium. Bezkonkurencyjna okazała się para w składzie Irmina Małyszek i Łukasz Cisek. Srebrne medale odebrali Wikoria Rogowska oraz Wojciech Białek. W drużynowej rywalizacji panów złoty medal wywalczyli Łukasz Cisek, Wojciech Białek i Patryk Chamuczyński. Na trzecim stopniu podium stanęła strzelińska drużyna w składzie: Maciej Cisek, Zenon Smolak i Andrzej Smolak. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
Na ten temat pisaliśmy w 42 (1130) wydaniu papierowym Słowa Regionu.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.