Tygrysy Strzelin prowadzą zajęcia sprawnościowe dla najmłodszych zawodników i zawodniczek. Zajęcia odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie w poniedziałki oraz piątki w godz. 15:30-17.
Treningi prowadzi Weronika Charęza, która wcześniej była zawodniczką Tygrysów. Działacze zapraszają wszystkie dzieci do zajęć. Nie ma ograniczeń wiekowych. Dzieci, które będą systematycznie trenowały, będą miały możliwość wyprowadzania zawodników na parkiet w meczach drugiej ligi piłki siatkowej mężczyzn. Zachęcamy do rozpoczęcia swojej przygody z piłką siatkową!
Najmłodsza grupa treningowa Tygrysów Strzelin

Komentarze   

Ciekawy Permalink1 -2 Ciekawy
RE: Tygryski bawią się i trenują
Oświecie mnie kiedy to dziewcze skończyło AWF, trenować dzieci to trzeba mieć wiedzę i doświadczenie. Siedzenie na ławce rezerwowej tego nie daje, no chyba że się jest córką prezesa, czyżby to rodzinna firma ?
2022-11-24 20:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.