Michał Masłowski jesienią reprezentował Zagłębie Sosnowiec
Michał Masłowski to jeden z najbardziej znanych wychowanków Strzelinianki Strzelin. Zagrał trzy razy w reprezentacji Polski. Reprezentował nasz kraj w meczach ze Szkocją, Norwegią oraz Mołdawią.
W jednej drużynie grał m.in. z Wojciechem Szczęsnym, Grzegorzem Krychowiakiem i Arkadiuszem Milikiem. W rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 Masłowski występował w pierwszej lidze w barwach Zagłębia Sosnowiec. Jego klub zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Michał jesienią na murawie spędził ponad 800 minut. W tym czasie zdobył jedną bramkę i był siedem razy karany indywidualnie przez arbitra. Wszystko wskazuje na to, że tej zimy pomocnik ze Strzelina zmieni barwy klubowe. Michał znalazł się na liście transferowej Zagłębia i ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.
Na ten temat pisaliśmy w 2 (1140) wydaniu papierowym Słowa Regionu.  Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Masłowski zmieni klub
Za granicę jak najszybciej!!!! W polskiej ekstraklasie się zmarnuje jak Żewłakow!!!
0

Przeczytaj również