Michał Masłowski to jeden z najbardziej znanych wychowanków Strzelinianki Strzelin. Zagrał trzy razy w reprezentacji Polski. Reprezentował nasz kraj w meczach ze Szkocją, Norwegią oraz Mołdawią.
W jednej drużynie grał m.in. z Wojciechem Szczęsnym, Grzegorzem Krychowiakiem i Arkadiuszem Milikiem. W rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 Masłowski występował w pierwszej lidze w barwach Zagłębia Sosnowiec. Jego klub zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Michał jesienią na murawie spędził ponad 800 minut. W tym czasie zdobył jedną bramkę i był siedem razy karany indywidualnie przez arbitra. Wszystko wskazuje na to, że tej zimy pomocnik ze Strzelina zmieni barwy klubowe. Michał znalazł się na liście transferowej Zagłębia i ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.
Na ten temat pisaliśmy w 2 (1140) wydaniu papierowym Słowa Regionu.  Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Cześ Permalink1 -1 Cześ
RE: Masłowski zmieni klub
Za granicę jak najszybciej!!!! W polskiej ekstraklasie się zmarnuje jak Żewłakow!!!
2023-01-18 22:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.