Rafał Kaleta, po trzech latach przerwy, wziął udział w Mistrzostwach Polski Footbag Freestyle. Zawody zorganizowane przez Polski Związek Footbagu odbyły się w dniach 28-29 października w Warszawie. Nasz zawodnik wywalczył trzy medale!

Rafał Kaleta w Mistrzostwach Polski w Footbag Freestyle ostatni raz wziął udział w 2019 roku. – Do rywalizacji o krajowe medale wróciłem po trzyletniej przerwie. Najpierw start pokrzyżowała pandemia koronawirusa, a później nie udało mi się dotrzeć na zawody. Nie miałem ambitnych celów na start w Warszawie. Wiedziałem, że miałem długą przerwę od rywalizacji – opowiada Rafał Kaleta.
Nasz zawodnik startował w pięciu...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 44 (1182) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.