Julia Zalewska (pierwsza od lewej) zajęła I miejsce

W Brzegu Dolnym rozegrano 3. Dolnośląskie Grand Prix Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Julia Zalewska z Granitu Strzelin, która rywalizowała w starszej kategorii wiekowej.

Nasza tenisistka uzyskała przepustkę do rywalizacji w ogólnopolskim Grand Prix. Jedną z najmłodszych uczestniczek turnieju w Brzegu Dolnym była Antonina Rogan z powiatu strzelińskiego. Młoda pingpongistka w półfinale przegrała z Julią Zalewską i ostatecznie znalazła się tuż za strefą medalową. W kategorii kadetów Granit miał dwóch reprezentantów. Hubert Dębowicz wywalczył miejsce w przedziale 33-40, a Wojciech Ostrowski znalazł się na 41. pozycji.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również