Nasz zespół nadal ma szansę na awans do turnieju finałowego

W sobotę, 24 lutego, rozegrano mecze 17. kolejki Dolnośląskiej Pierwszej Ligi Piłki Siatkowej. Tygrysy Strzelin na wyjeździe miały zmierzyć się z Gwardią Wrocław Academy.

Na prośbę rywali pojedynek został przełożony na 27 lutego. Spotkanie odbędzie się w Strzelinie, a nie - jak pierwotnie zakładano - we Wrocławiu. W minioną sobotę na parkiecie rywalizowali przeciwnicy Tygrysów: Modeko Brzeg Dolny pokonał 3:0 Faraona Ziębice, a Milicz okazał się lepszy od KKS-u z Jeleniej Góry i awansował na drugą lokatę w tabeli. Niespodziewanie Mountpark Kąty Wrocławskie pokonał 3:2 BTS Elektros Bolesławiec, dzięki czemu Tygrysy zachowały matematyczne szanse na awans do turnieju finałowego. Podopieczni trenera Mateusza Synówki pozostają na piątej lokacie w tabeli, ale tracą już trzynaście punktów do lidera z Brzegu Dolnego. Nasza ekipa musi zacząć punktować, żeby awansować do najlepszej czwórki, która weźmie udział w turnieju finałowym. Rozgrywki zaczynają wchodzić w decydującą fazę.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również