Siatkarze z CKZiU ze Strzelina reprezentowali nasz powiat podczas turnieju eliminacyjnego Licealiady

W sali gimnastycznej strzelińskiego ogólniaka rozegrano powiatowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców. Po zaciętej rywalizacji zwyciężył zespół LO Strzelin. Druga lokata przypadła piłkarzom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie, a na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie CKZiU z Ludowa Polskiego.

Dodatkowo siatkarze z CKZiU ze Strzelina reprezentowali powiat strzeliński w eliminacjach do finału strefy wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców. Nasz zespół wywalczył dobre, trzecie miejsce. Lepsi byli jedynie rówieśnicy z Sycowa oraz Wrocławia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również