ZNAJDŹ NA STRONIE

Łukasz Muraszew strzelił dwa gole dla Gromnika w zaległym meczu z Ogniskiem

Ze względu na intensywne opady deszczu oraz zagrożenie powodziowe wiele spotkań piłkarskich z niższych lig z połowy września zostało przełożonych. Teraz drużyny nadrabiają zaległości.

W gr. VI klasy B 2 października Gromnik Kuropatnik rozegrał zaległy mecz z Ogniskiem Przeworno. To był wyrównany pojedynek, który zakończył się remisem 2:2. Po 45 minutach na tablicy wyników utrzymywał się wynik 1:1. Gromnik bramkę na wagę punktu zdobył w doliczonym czasie gry. Po dwa gole strzelili Łukasz Muraszew z Gromnika oraz Damian Głowaczewski z Ogniska. Tego samego dnia rozegrano zaległy, derbowy mecz Orła Biały Kościół z Borkiem Strzelińskim. Klub z gminy Strzelin rozgromił lokalnych rywali 13:0! Po trzy gole strzelili Mariusz Hałas i Sebastian Maciuszek. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się: Krzysztof Burtan, Eryk Wróblewski oraz Konrad Kowalczyk. Raz golkipera rywali pokonał Rafał Miazek. Zaległe starcia Feniksa Pławna ze Świtezią i KS-u Kurów ze Ślęzą Borów odbędą się 24 listopada. Tego dnia lider ze Starego Śleszowa sprawdzi także formę Kwarcytu Jegłowa. 2 października rozegrano również zaległe mecze gr. IV klasy A: Kolektyw Radwanice pokonał Rapid Domaniów 1:0, a Burza Bystrzyca przegrała 2:5 z GKS-em Kobierzyce. Czarni Kondratowice ze Spartą Wrocław zmierzą się dopiero 1 grudnia. Wcześniej zaległości nadrobiły inne ekipy z naszego regionu: Ludów Śląski przegrał 0:1 z KS Żórawiną, a Korona Osiek pokonała LKS Brożec 2:1.