W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa witryna sklepu Rossmann. Foto: strzelin998

Dziś, 8 lutego, po godz. 17.00 72-letni kierowca wjeżdżając na parking koło galerii Rossmann stracił panowanie nad pojazdem marki Audi (najprawdopodobniej ześliznęła się noga z hamulca) i potrącił 17-latkę, następnie uderzył w stojący na wprost samochód marki Toyota.

- Siła uderzenia była tak duża, że auto przesunęło się do przodu - wyjaśnia asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W tym czasie pomiędzy pojazdem a budynkiem, w którym się mieści Rossmann, przechodziła matka z 5-letnim dzieckiem. Dziecko zostało przygniecione, doznając obrażeń w nóg. Zarówno urazy potrąconej 17-latki i dziecka nie zagrażają życiu.

Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR w celu przeprowadzenia dalszej diagnostyki dziecka. Ostatecznie podjęto decyzję o odesłania helikoptera LPR, a dziecko przewiozła do szpitala karetka zespołu ratownictwa medycznego. Sprawca wypadku był trzeźwy.

Podczas akcji ratowniczej, na wysokości wspomnianego centrum handlowego, wystąpiły utrudnienia w ruchu.

Foto: strzelin998


 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TruckdriverDST
Stary trup po dziesiątym właścicielu wytarte do gołej blachy gumowe nakładki na pedały. Do tego mokre podeszwy butów i nieszczęście gotowe. Mogę się mylić, patrzę przez pryzmat technika samochodowego z wykształcenia. Oczywiście to tylko przypuszczenia.
2
Gravatar
spajker.
na pewno narkoman albo koleś po piwie. tylko tacy są ścigani przez policje bo tylko tacy stwarzają zagrożenie.
starcy śpiochy durnie i blondynki są dobrymi kierowcami. wzorowymi. na pewno nie przekroczył dozwolonej prędkości.

0
Gravatar
Eustachy
Nie no najlepiej to pozwolić narkomanom i pijakom prowadzić bez skrępowania.Przecież nie stwarzają zagrożenia ?
-1
Gravatar
Spajker.
No widzisz enuchu i eustachiuchu intelektualny. Ja piszę o tym że jak mam 100 lat i okulary minus 10 dioptrii i umysł tudzież refleks wionący kostką maggi i kruchtą to za kierownicą jestem na legalu. Jeżeli jednak siedzę na ławce i nawet piechurem nie jestem a w kieszeni mam susz konopi zamiast suszu marchewki to jestem przestępcą. Ławka nur fur marchewka ?
-1
Gravatar
cześ
17-latka z 5-cio letnim dzieckiem??? Grubo :D
-7
Gravatar
JK
Jednak czytać ze zrozumieniem też trzeba umić. lol
5
Gravatar
Anonimowe
Za kilka lat na dyskotece będziesz wyrywać i matkę i córkę. Za piętnaście lat będziesz wyrywać babcię córkę i wnuczkę.
-1
Gravatar
spajker.
dożywocie dla narkomanów. tacy narkomani jako kierowcy rozjadą człowieka na przejściu dla pieszych i w swoich urojeniach mylą pedał gazu z pedałem hamulca.
-2
Gravatar
T.Filzman.
Był trzeźwy i takie szkody to jakoś nie tak są ? To może już warto dać sobie spokój może z jazdą po ciemku ?
0

Przeczytaj też