Foto: KPP Strzelin

Wczoraj, 8 lutego, po godz. 17.00 72-letni kierowca wjeżdżając na parking koło galerii Rossmann stracił panowanie nad pojazdem marki Audi, najpierw potrącił 17-latkę, następnie uderzył w stojący na wprost samochód marki Toyota, który z klei wjechał w przechodzącą matkę z 5-letnią dziewczynką.

Jak informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie na szczęcie poszkodowane osoby jeszcze tego samego dnia wróciły do domu. W załączeniu nagranie całego zdarzenia z monitoringu. Film pokazuje, jak ważna jest obserwacja otoczenia oraz zastosowanie zasady ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu.

Materiał pochodzi ze strony strzelin.policja.gov.pl

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Dest
Jedyna słuszna kara to dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych ,hulajnogi ,rowerów i taczek budowlanych dla tego nie kierowcy .Prawo jazdy zrobione po 60-tce
1
Gravatar
spajker.
a ile to jest dożywotni zakaz dla 72u latka?
może byś 72cio dwu latkowi pozwolił chociaż na hulajnodze pojedzić.

0
Gravatar
cześ
Ale narobił bigosu.... Szkoda...
0
Gravatar
Lekarz
Ciekaw jestem jaka przyczyna była że tak zachował się kierowca.
0
Gravatar
Tomek
Rosman
A po co ten stary cap tam jechał
-11
Gravatar
Eustachy
Wypadek pod Rossmannem
Pewnie pomylił stary cap gaz z hamulcem
-9

Przeczytaj też