Mężczyzna trafił za kraty

67-letni mieszkaniec Strzelina jechał swoim renault bez prawa jazdy i posiadał przy sobie marihuanę. Zatrzymany przez drogówkę próbował przekupić policjantów kwotą tysiąca złotych. To nie koniec.

Wszystko wydarzyło się podczas kontroli drogowej. Policjanci zatrzymali samochód marki Renault. Okazało się, że auto prowadzi 67-latek z okolic Strzelina, któremu wcześniej policja zabrała prawo jazdy. W systemie widniała informacja, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami silnikowym.

- To dopiero początek historii, ponieważ w systemie znajdowała się jeszcze jedna ważna informacja, że jest on poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W radiowozie policjanci - zgodnie z obowiązującymi przepisami - dokonali kontroli osobistej, podczas której znaleźli środki odurzające w postaci marihuany – informuje Piotr Sołtysiak, rzecznik strzelińskiej policji.

Mężczyzna w zamian za odstąpienie od zatrzymania zaproponował funkcjonariuszom łapówkę. Pomimo pouczenia o konsekwencjach 67-latek przekonywał policjantów, aby odwieźli go do domu, a on zapłaci im kwotę 1 000 zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
prawy
W Policji Strzelin szykuje sie duza kontrola . Wawa juz sie tym zainteresowała . Poleca glowy . Materiał jest bardzo obszerny . Troche to potrwa . Stoleczki sie juz pala ..
2
Gravatar
Spajker.
Nie znam tego przypadku i go nie oceniam
Zauważam jednak że jakieś umysłowe ameby pchają się do władzy i tą władzę wykonują a skutki ich działań skutkują na stulecia. Wyborczy kłamcy prezentujący retuszowane zdjęcia i zasługi są na legalu.
Oni mówią że załatwię wam tani prąd jak zrobicie to co ja chcę.
Kierowca Renault też mówi odczep cię się to zapłacę za to z własnej kieszeni. Politycy coś dadzą swoim wyborcom na koszt tych wyborców. Kierowca da coś na własny koszt. Dopuszczenie kierowcy do ruchu bez prawka to zdarzenie mało ważne. Dopuszczenie umysłowych ameb do władzy to legal aczkolwiek ci drudzy robią szkody większe aniżeli gumofilce w krawacie.

7
Gravatar
Obrorza
Ameba to bardzo podobne do ciebie że jesteś .
0
Gravatar
TruckdriverDST
Policjant,kiero wca, ksiądz i złodziej na jednym #&$@+ wozie jadą.. No ale czasy dobre się skończyły w policji jeden drugiego #$-&#$ . Pozdrawiam kumatych.
11
Gravatar
cześ
I bardzo dobrze!
5
Gravatar
Spajker .
Ty głupia glino. To twój kolega z pracy. Widzę że solidarność i przyjaźń nie są dzisiaj w cenie. Złoto możesz kupić u jubilera ale przyjaźni i życzliwości nie kupisz. Jak koleś był na górze to mu salutowales ale jak jest na dole to na niego plujesz. Kanalia z ciebie.
3

Przeczytaj też