W dyskoncie przy ulicy Wolności w Strzelinie mieszkaniec powiatu wrocławskiego ukradł alkohol wart 16,99 zł

Zdarzenia z kroniki policyjnej z 18 i 19 marca.

***

18 marca w jednym z dyskontów przy ulicy Wolności w Strzelinie mieszkaniec powiatu wrocławskiego ukradł alkohol wart 16,99 zł. Wobec mężczyzny sporządzono dokumentację do wniosku o ukaranie.

***

18 marca nieustalony sprawca po uprzednim zerwaniu kłódek dostał się do wnętrza pomieszczenia gospodarczego w gminie Wiązów, z którego ukradł zagęszczarkę, traktorek do koszenia trawy i kosiarkę. Sprawca spowodował straty o łącznej wartości 17100 zł na szkodę 50-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego.

***

19 marca w jednej z miejscowości w gminie Wiązów, mężczyzna pozostawił nieprawidłowo zabezpieczony pojazd marki Peugeot, który stoczył się i uderzył w zaparkowany samochód m-ki Fiat. W chwili zdarzenia w obu pojazdach nikogo nie było. Sprawcę pouczono.

***

18 marca 30-letni mieszkaniec gminy Przeworno zawiadomił, że nieustalony sprawca podając się za jego znajomego, wyłudził przelew BLIK na kwotę 500 zł, czym działał na szkodę zgłaszającego.

***

18 marca nieznany sprawca z koparki znajdującej się na terenie piaskowni w gminie Borów, dokonał kradzieży 2 akumulatorów i paliwa. Na chwilę obecną wartość poniesionych strat jest nie znana.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też