ZNAJDŹ NA STRONIE

 

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Jaro
RE: Uroczystość Bożego Ciała w obiektywie Słowa
czy to prawda, że ks. Stasiu sprzedał piec i nie będzie ogrzewania kościoła w zimie?
0
TIAAAA
RE: Uroczystość Bożego Ciała w obiektywie Słowa
20:30 Jezu ! dalej wyje ! cry
0
tiaaaa
.
Czy ta Pani w kościele w Strzelinie musi tak cały dzień zawodzić? (niedziela) .Gorąco , okna nie można otworzyć , bo Pani zaaaaaaawodzi i zaawodzi.przez zewnętrzne głośniki , chyba od 6 rano...litości
0

Przeczytaj także