Zapraszamy do lektury najnowszego, 5. numeru Słowa Regionu. W powiatowym tygodniku przeczytacie o tym, jak wyglądał finał WOŚP, zarówno na zewnątrz, jak i od kuchni. Co cieszyło się największym zainteresowaniem mieszkańców i licytujących. Odwiedziliśmy takie miejsce, o którym niby wiadomo, że jest, ale nikt z ulicy nie ma tam wstępu, poza niektórymi dziećmi.

Ponadto przeczytacie o:
- Nowej ważnej inwestycji w Strzelinie
- Zagrożeniu dla jednej z największych inwestycji sportowych w mieście
- Nowym wiceprzewodniczącym rady powiatu i jego związkach z Wiązowem
- Pułapce (mandatowej) która czeka na nieuważnych kierowców w Przewornie
- Wyjątkowo gorącej dyskusji na sesji powiatowej
- Podwyżce opłat za śmieci w gminie Kondratowice. Podajemy nową stawkę
- Samochodzie dla Technikum i tym, kto z niego skorzysta?
- Jak wygląda sytuacja budowy nowych tanich mieszkań w Strzelinie
- Relacji z pierwszej w powiecie studniówki wraz z fotograficzną prezentacją wszystkich klas
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: O kulisach strzelińskiego finału WOŚP
wielka orkiestra świątecznej pomocy. jedni jej nienawidzą bo nie lubią konkurencji. inni ją uwielbiają bo ona resetuje ich egozim i po wrzuceniu monety do puszki raz w roku jesteś moralnie zresetowany jak po spowiedzi.ja nie lubie wośp z powodu jej hipokryzji, z powodu jej szkodliwości i z powodu kłamstwa. ani to orkiestra ani wielka. niestety pomoc jest świąteczna czyli wyjątkowa od święta czyli jednorazowa. człowiek moralny i etyczny pomaga innemu człowiekowi albo zwierzęciu każdego dnia. robi to bez rozgłosu i robi to z tego powodu że chce dobra dla tej potrzebującej pomocy istoty a nie robi tego dla własnej chwały. dla podkreślenia swojego narcyzmu i swojego egoizmu. skacząca po scenie jąkała z umysłem przerośniętego dziecka i z gwarą więzienną utrwala w ludziach nawyk tego że pomaga sie nie codziennie ale pomaga sie od święta. to tak jak święto zmarłych, inna propaganda wyryła w ludzkich umysłach to że na grób bliskich idzie się 1go listopada. powiem komuś idź na grób 31 lipca a ten a po co? przecież nie ma jeszcze 1go listopada. powiem komuś daj temu żebrakowi 5 zeta a ten powie, zaraz zaraz wośp jest dopiero w styczniu. takie sformalizowanie pojęcia pomocy jest szkodliwe. jest jak dyktator mody w różowych okularach. jak dyktator mody powie - w tym roku modne bedą różowe przykrótkie spodnie to ludzie chcący być trendy będą takie pedalskie gacie nosić z poczuciem wyższości w stosunku do tych , którzy takich różowych gaci w tym roku nie noszą. kilka lat temu w angli modne były gumowce i ludzie nosili gumowce aby czuć sie lepszymi od innych.utrwalanie schematu że pomaga sie od święta i to na gwizdek śmiesznego pajaca w gaciach od piżamy to psucie społeczeństwa. to tak jakby policja pracowała tylko podczas akcji znicz na 1go listopada. to tak jakby palacze rzucili swój nałóg w tzw dzień bez papierosa. cała ogólnopolsk a zbiórka wośp robiąca za sukces to koszt 1go dnia funkcjonowania służby zdrowia w polsce. na służbę zdrowia i na charitas sie pluje a impreza wośp jest gites majonez. dyktator ze sceny ze swoimi 14oma giermkami może znów poleci na 14 dni urlopu na malediwy w ramach odpoczynku od produkcji szkodliwej propagandy. może znów kupi w centrum warszawy 120 mkw lokalu na potrzeby orkiestry i mieszkając w nim bedzie pilnował sztabu orkiestry. głupota i fałsz niejedną ma twarz.
0

Przeczytaj także