Foto: SP w Strzelinie
17 stycznia w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyło się spotkanie Starosty Anny Horodyskiej z Wojewodą Dolnośląskim Maciejem Awiżeniem.
Starosta i Wojewoda poruszyli tematy współpracy Powiatu z władzami Województwa, w celu zacieśnienia działań na rzecz społeczności lokalnej. Nie zapomniano też o kwestiach związanych z planowanymi inwestycjami regionalnymi oraz dziedzictwem kulturowym Powiatu.Omawiano m.in. utworzenie Muzeum Książąt Brzeskich w Strzelinie, czy funkcjonowanie Domu Dziecka. Na zakończenie spotkania podsumowano poruszane tematy oraz ustalone dalsze działania. Obie strony wyraziły zadowolenie z efektywnej rozmowy i zadeklarowały dalszą współpracę nastawioną na rozwój naszego regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
KOniec
...
Poruszyli tematy i wyrazili zadowolenie... JPRDL...
4
Gravatar
Leon
To bardzo dobra i ważna informacja jest.
1

Przeczytaj także