Autostrada A4 jest już zablokowna

Dziś odbywają się masowe protesty rolników. Plantatorzy będą strajkować aż 515 miejscach. Zablokowane zostaną kluczowe miejsca, od miast wojewódzkich, po drogi ekspresowe. W tej chwili zablokowana jest już autostrada A4. Od godz. 10 rozpocznie się blokada strzelińskiego rodna im. Zesłańców Sybiru.

Protesty mają trwać 30 dni. Od dziś w dni parzyste w Strzelinie będzie blokowane rondo Sybiraków, a od 21 marca w dni nieparzyste na nowe rondo koło Orlenu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
ja od dzisiaj zablokowałem swój portfel na wydatki dotyczące polskich pyszności. od dzisiaj zablokowałem zakupy syfiastego drogiego chleba z polskiego zboża. np. bułki po 30 zeta za kilo. od dzisiaj nie kupuję cukru. od dzisiaj nie kupuje oleju rzepakowego. blokada pprtfela do odwołania. od dzisiaj kupuje mandarynki oliwki pomarańcze grapefruity mięso drobiowe z ukrainy mięso wieprowe z portugalii i z niemiec. jest dużo taniej i bez blokady czyli bez wymuszenia rozbójniczego . od dzisiaj . polskie kartofle i polskie jabłka kosztują więcej od cytrusów lecących samolotem z australii z izraela i z ameryki południowej. blokuję swój portfel na zakup pomidorów z holandii w których dominuje woda i superfosfat. smaku brak. ci rolnicy to mi cyklon b w swoich produktach chcą aplikować a jak nie zjem to mnie traktorem moich dotacji rozjadą. małe auschwitz. małe Schutz Stafeln. otwieram jednak swój ortfel na zakupy płodów rolnych u małych rolników których nie stać na masowe opryski i którzy sprzedadzą mi pomidory o nierównym kształcie z plamkami. wiem wtedy że to nie jest pomidorowy genetyczny mutant z holandii ale pomidor który już jakaś mucha spróbowała i pomidor przeszedł test jakości. musze smakowało to mi też posmakuje. czas też na ukrócenie obozów zagłady dla zwierząt o nazwie farma kurczaków albo farma krów czy świń.
1

Przeczytaj także