Jak informuje Marek Czerwiński, współorganizator protestu (po prawej), obecnie rolnicy czekają na rozmowy z rządem i rozwój sytuacji

W czwartek, 21 marca, o godzinie 13.00 rolnicy z powiatu strzelińskiego zawiesili protest, podczas którego blokowali strzelińskie ronda.

Jak informuje Marek Czerwiński, współorganizator protestu, obecnie rolnicy czekają na rozmowy z rządem i rozwój sytuacji. Jeżeli nic z tego nie wyniknie, to – jak zapowiadają organizatorzy – protest zostanie wznowiony w przyszłym tygodniu. Podejmując decyzję o wstrzymaniu protestu, rolnicy mieli na uwadze przede wszystkim komfort mieszkańców. Dodajmy, że w całym kraju wiele protestów rolniczych zostało zawieszonych.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
.
I znowu się zacznie poprawy nie widać przecież Teraz do Warszawy jedźcie lepiej strajkować tam ludzie do strajków przyzwyczajeni.
0
Gravatar
spajker.
patrzę na zdjęcie bez jakiejś krytyki czy politycznych podtekstów. pani burmistrz ma na tym zdjęciu mine białowłosego leszka millera - absolwenta zawodówki w randze premiera- pezetpeera. był on w strzelinie na zaproszenie pani burmistrz. może sie zaraziła wyglądem.
pan z mikrofonem przypomina mi troche pana tymochowicza czyli manipulatora , który traktorzysty leppera zrobił wicepremiera. ten pan z mikrofonem jakoś manipuluje rzeczywistością . i chce z chłopów zrobić arystokrację.
w niemczech syn sprzątaczki o nazwie gerhardt schroder najpierw był kanclerzem a teraz od lat robi w gazpromie i ma 50 lat młodszą żonę z azji. prymitywny umysł bił z jego twarzy od dziecka.
zakazana teoria lombrosso ma w jego przypadku jakieś zastosowanie.

4
Gravatar
Antek
Polscy rolnicy trują Polaków.
https://pro-test.pl/testy/jablka-z-lidla-gorsze-niz-z-biedronki/

0
Gravatar
spajker.
widzę że władza o chłopskiej prowieniencji trzyma z chłopami. nie jest to władza uniwersalna dla każdego czyli objektywna. ja nie chcę aby rolnictwo truło mnie chemikaliami i aby zchemizowane rolnictwo truło owady i zwierzęta. burmistrz powinien pozostać objektywny a nie udzielać sie po którejś ze stron konfliktu. burmistrz nie jest pzewodniczącym związku zawodowego rolników ale osobą mającą obowiązek zapewnić chociażby sprawną komunikację w mieście. komunikację dla każdego. niemcy dostali zakaz używania cyklonu b w łażniach i protestują. mam wspierać ich protest?
2
Gravatar
Tody
Wystarczyło zaprotestować i Bruksela pękła
-2
Gravatar
cześ
chyba tobie w mózgu coś pękło :D
1
Gravatar
Tody
Idziemy po ciebie padalcu
0
Gravatar
Cześ
Chodź psie! Do nogi!!!
1
Gravatar
Tody
Teraz to już masz prze.....
0
Gravatar
cześ
Aj, waj...
0

Przeczytaj także