Letni wypoczynek nad wodą cieszy się szczególną popularnością wśród miłośników zabaw wodnych. W asortymencie różnych typów produktów można wyróżnić basen stelażowy, który przewyższa baseny nadmuchiwane pod względem wytrzymałości i stanowi tańsze rozwiązanie w porównaniu do basenów stacjonarnych.

 

Z czego się składa basen stelażowy?

Basen na stelażu posiada konstrukcję, która składa się z niecki wykonanej z polichlorku winylu (PVC) i metalowego stelaża. Niecka wykonana ze wzmocnionego PVC jest wytrzymała i odporna na zużycie. Nie rozciąga się, nie traci kształtu pod wpływem światła ultrafioletowego czy ciśnienia wody. Stelaż jest zabezpieczony przed korozją powłoką antykorozyjną oraz odporny na otaczające warunki naturalne. Basen stelażowy to idealne rozwiązanie do montażu na działkach w pobliżu domów prywatnych lub domków letniskowych.

Jedna z kluczowych zalet basenów stelażowych to prosty i szybki montaż, który nie wymaga specjalnych narzędzi. Do wszystkich niezbędnych elementów dołączona jest szczegółowa instrukcja, która ułatwi montaż nawet niedoświadczonym użytkownikom.

 1fefgvsfv

Basen stelażowy: rodzaje

Baseny stelażowe są dostępne w różnych kształtach:

  • Prostokątne
  • Kwadratowe
  • Okrągłe
  • Owalne

Wybór kształtu zależy od osobistych preferencji i dostępnej przestrzeni na montaż. Basen ten istnieje również dziecięcy i dorosły, różniąc się głębokością i rozmiarem.

 

Baseny stelażowe firmy Bestway i Intex są znane ze swoich zalet: 

  • Szeroką ofertą
  • Przystępną ceną
  • Wytrzymałością i trwałością materiałów
  • Łatwością i szybkością montażu bez dodatkowych narzędzi
  • Kompaktowymi wymiarami podczas transportu

Na przykład owalny basen stelażowy firmy Bestway, model 56714, to idealna opcja do grupowych zabaw wodnych. Jego wymiary 427x250x100 cm pozwalają wygodnie pomieścić kilka osób, nie zajmując jednocześnie dużo miejsca w ogrodzie lub na podwórku prywatnego domu. 

Niecka basenu wzmocniona została polichlorkiem winylu, a stalowy stelaż został ocynkowany i zabezpieczony przed korozją, co zapewnia trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Konstrukcja wewnętrznej części niecki wykonana jest w postaci niebieskiej mozaiki, która nadaje wodzie świeży i jasny odcień. 

Wyposażenie basenu stanowi pokrywa, drabinkę, a także system filtracji z filtrem wkładowym i dozownikiem chloru, co zapewnia czystość wody przez cały sezon. Model ten będzie doskonałym wyborem dla osób poszukujących wysokiej jakości wypoczynku nad wodą w lecie.

 Wybierając miejsce na basen stelażowy, należy wziąć pod uwagę oświetlenie, płaskość powierzchni i bezpieczeństwo użytkowania, a także odległość od źródeł prądu i wygodę odprowadzania wody. 

Warto wybrać produkty znanych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zagwarantują trwałość i wygodę użytkowania. Montaż basenu stelażowego zapewnia komfortowy wypoczynek całej rodzinie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
na letni wypoczynek to ja polecam basen miejski w parku, aquapark i biały kościół. w takiej wannie to można sobie co najwyżej jaja wymoczyć a nie popływać. jak mam zrobić ogrodową sadzawke to chociaż żaby jaszczurki szuwary i inne życie przyjdzie. taka konstrukcja ma urok elewatora zbożowego.
2

Przeczytaj także