Pracownicy PZD w trakcie odkrzaczania pobocza. Na dalszym planie widać jak pas przy drodze wyglądał przed tymi pracami

Od dłuższego czasu niewielki odcinek drogi łączącej Biedrzychów z Kuropatnikiem (do skrzyżowania przy cmentarzu) budził liczne uwagi i zastrzeżenia kierowców, którzy przez zakrzaczenia na poboczu mieli ograniczaną widoczność. Chodzi o fragment drogi powiatowej nr 3077D. 

Dlatego też radni Rady Miejskiej Strzelina Ewelina Mróz i Marek Rychlica wystąpili z pismem do Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie o przeprowadzenie wycinki zakrzaczeń i gałęzi wystających nad jezdnię na wspomnianym odcinku.

Zarządca drogi stanął na wysokości zadania i taką wycinkę przeprowadził. Dzięki tym zabiegom na drodze zrobiło się bezpieczniej.

Krzaki i gałęzie po ścięciu były rozdrabniane w specjalnej maszynie

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Forest
Globalne ocieplenie
I znowu wzrośnie poziom CO2 i temperatura globalna.
0
Gravatar
ANTYOBYWATEL
Droga
A kiedy remont drogi z Chociwelu na Górzec?
0
Gravatar
spajker.
wystarczy nie wychodzić z domu i będzie jeszcze bezpieczniej.
wystarczy wykarczować planetę i obsiac zbożem, którego nikt nie chce kupić i też będzie bezpieczniej. jakieś schody w centrum warszawy czyli pomnik polskiego partactwa i pomnik polskiego nabzdyczenia jest po ochroną. no a przyroda? a po co to komu?

1
Gravatar
ANTYOBYWATEL
Schody
Zostaw schody w spokoju,bo Ci pan prezes ( z tych mniejszych) sprawę założy.
0
Gravatar
spajker.
no ale ja lubie schody do nieba w wykonaniu zeppelinów. polecam prezesowi. polecam mu także to aby zaruchał sobie chociaz raz w życiu. będzie mu lepiej i nie będzie potrzebował negatywizmu i aby mieć satysfakcję.
1

Przeczytaj także