ZNAJDŹ NA STRONIE

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


spajker
RE: W Przewornie i Wiązowie brak programów stypendialnych
gość powiedziała :
Wiązów przecież wspiera, a jakże, kolesiów, znajomków, ich rodziny. Zgodnie z programem "Rodzina na swoim". Swój Chłop wspiera swoich licząc na wzajemność. lol
chłop=dotacja niezależnie o kontekstu czy to upraw, stanowisk, koloru koszulki partyjnej. człowiek na zdjęciu ma podkrążone z przepracowania oczy, może by go na rentę posunąć?

0
gość
RE: W Przewornie i Wiązowie brak programów stypendialnych
Wiązów przecież wspiera, a jakże, kolesiów, znajomków, ich rodziny. Zgodnie z programem "Rodzina na swoim". Swój Chłop wspiera swoich licząc na wzajemność. lol
0
.
RE: W Przewornie i Wiązowie brak programów stypendialnych
"Gmina Przeworno, podobnie jak Wiązów - nie nagradza zdolnych uczniów. Taką informację otrzymaliśmy od Agnieszki Marciniec z Gminnego Zespołu Oświaty."Ale po co mają dawać stypendia, i tak wyjadą z tej patologi.A jakby dostawali, to a nóż by zostali i mogli namieszać w lokalnych strukturach politycznych np. startując w wyborach, jeszcze by ich wybrali a układy i stołki były by zagrożone.Nie ma stypendiów i perspektyw to trzeba spier uciekać jak najdalej, dla jednych i drugich to najlepsze rozwiązanie.Dobrzy uczniowie szybko staną na nogi, a lokalne układy i stołki zostaną nienaruszone.
0
Kasia
doradca
Gmina Przeworno wspiera za to doradcę wójta- byłego wójta.
0

Przeczytaj także