ZNAJDŹ NA STRONIE

 

 

Również uczelnie wyższe prezentowały swoje oferty edukacyjne. Na zdjęciu przedstawiciele Wyższej Szkoły Humanistycznej w Strzelinie (fot. UMiG Strzelin)
Również uczelnie wyższe prezentowały swoje oferty edukacyjne. Na zdjęciu przedstawiciele Wyższej Szkoły Humanistycznej w Strzelinie (fot. UMiG Strzelin)

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Socrates
RE: Targi pracy po raz jedenasty
Pospolity powiedziała :
Kiedyś były targi niewolnikòw dzisiaj jest są targi pracy. Dlatego wolę siedzieć na bezrobociu. :D
Cytat z mistrza Korwina Mikke na temat wspòłczesnyc h i obecnych "niewolników". "Na czym polegała jednak istota ustroju niewolniczego? Na tym, że ci niewolnicy musieli, chcąc nie chcąc, utrzymywać Katona z rodziną. Jeśli dziś pod budką z piwem stoi jakiś obszczymurek, a czterdziestu ludzi musi w podatkach składać się na zasiłek dla niego – to jest oczywiste, że mamy do czynienia z systemem niewolniczym, bo ci ludzie muszą go utrzymywać. Różnice istnieją: menel pije piwko, a nie wino, pisze co najwyżej moczem po ścianie, a „łaciny” używa w nieco innym sensie – ale istota systemu niewolniczego pozostaje niezmieniona."

0
Pospolity
RE: Targi pracy po raz jedenasty
Kiedyś były targi niewolnikòw dzisiaj jest są targi pracy. Dlatego wolę siedzieć na bezrobociu. :D
0

Przeczytaj także