ZNAJDŹ NA STRONIE

 

Niektórych mieszkańców niepokoją tworzące się składowiska niepotrzebnych ubrań

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


luigi
RE: Kto posprząta?
qwer powiedziała :
Pewna pani poseł powinna posprzątać, bo z tych ciuchów szły pieniadze na jej kampanię wyborczą. Teraz ta pani jest ministrem w tzw. rządzie.
Nie ma czasu na sprzątanie bo musi zajmować się edukacją w duchu chrześcijaństwa . Wszak szatan chodzi po świecie.

0
qwer
RE: Kto posprząta?
Pewna pani poseł powinna posprzątać, bo z tych ciuchów szły pieniadze na jej kampanię wyborczą. Teraz ta pani jest ministrem w tzw. rządzie.
0
spajker
RE: Kto posprząta?
koto posprząta?. problem z utylizacją. żule nie wezmą sobie darmowej odzieży. żule są pod ochroną i dostaną zasiłki na odzież.
0

Przeczytaj również