ZNAJDŹ NA STRONIE

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Hadacz
RE: Smoła wyciekła na drogę
To co ten powiat odstawia względem dróg i szpitala to zakrawa na śmieszność. Powinni ich wszystkich wymieść i każdego z osobna rozliczyć a zacząć od małego.
0
AS
RE: Smoła wyciekła na drogę
Co to w ogóle za pomysł aby taką cysternę zostawić samopas na odludziu?Przecież bez problemu ktoś by podjechał w nocy ciągnikiem i wywiózł gdzieś w ustronne miejsce, sprzedał emulsję, naczepę na część, a resztę na złom.
0
Dejv
RE: Smoła wyciekła na drogę
Wyciekła czy ktoś jej pomógł ..? lol
0
spajker
RE: Smoła wyciekła na drogę
JACEH powiedziała :
TO CHYBA JAKAŚ FIRMA OCHRONIARSKA DAŁA O SOBIE ZNAĆ
a może to sygnał tego że przetarg wygrał nie ten co trzeba.

0
JACEH
RE: Smoła wyciekła na drogę
TO CHYBA JAKAŚ FIRMA OCHRONIARSKA DAŁA O SOBIE ZNAĆ
0

Przeczytaj również