PSP im. A.Kamińskiego w Białym Kościele prowadziła akcję „Szkoła pamięta”
W poniedziałek, 30 października, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Białym Kościele prowadziła akcję „Szkoła pamięta”. Uczniowie klas V i VI pod opieką nauczycieli udali się na cmentarz parafialny w Dankowicach.

Z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych, uczniowie odwiedzili groby. Zadbali o zapomniane i bezimienne mogiły. W ciszy i skupieniu porządkowali pomniki, aby odzyskały dawny wygląd.
Jolanta Grondys, nauczycielka historii, przeprowadziła również lekcję pamięci dla uczestników akcji. Opowiedziała historie i kilka ciekawostek o...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 44 (1182) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również