Budynek strzelińskiego technikum został wyposażony w nowoczesną pompę ciepła, widoczną na pierwszym planie

To dopiero drugi remont od czasu budowy, ale pierwszy tak poważny. Budynek strzelińskiego technikum przeszedł prawdziwą metamorfozę. Zmiany widoczne są gołym okiem.

Tzw. nowy budynek strzelińskiego technikum przeszedł gruntowny remont. Na termomodernizację z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii oraz dostosowaniem budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych Powiat Strzeliński pozyskał dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego w wysokości 85% kosztów inwestycji. Pozostałe środki pochodziły z budżetu powiatu. Całkowita wartość inwestycji to 3 567 000 zł.Robert Kozuń, dyrektor CKZiU w Strzelinie

Po przeprowadzonym remoncie warunki nauki i pracy uległy znacznej poprawie – podkreśla dyrektor Robert Kozuń...

 

Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 2 (1190) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również