Kierowcy często narzekają, że na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego, Wrocławskiej i Okulickiego w Strzelinie ciężko włączyć się do ruchu

Od dłuższego czasu słyszy się o tym, że na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego, Wrocławskiej i Okulickiego w Strzelinie zostanie zamontowana sygnalizacja świetlna.

– Decyzja należy do zarządcy drogi, czyli Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei – podkreśla burmistrz Dorota Pawnuk. – Była wizja w terenie i okazuje się, że światła w tym miejscu spowodowałyby więcej problemów i zakorkowałyby nowe skrzyżowanie, które jest obecnie budowane na skrzyżowaniu ul. Wolności, Oławskiej i Wrocławskiej. Prawdopodobnie trzeba będzie powalczyć, aby na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego, Wrocławskiej i Okulickiego powstało kolejne rondo.

Cały artykuł zamieściliśmy w 3 (1192) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
No
I zaś kolejne rondo na malują? Czy tym razem zrobią to jak powinni?
0
Gravatar
Kkk
Wszędzie tam gdzie stawiają sygnalizacje powstaja korki
4
Gravatar
spajker.
tam gdzie zrobią rondo to korków brak. vide rondo w strzelinie. we wrocławiu robią ronda ze światłami ii czekasz podwojnie długo.
kierowcy sami potrafią się zorganizować. można na próbę dać ograniczenie prędkości na wrocławskiej i hopki.

-1
Gravatar
cześ
Najlepiej wszędzie autostrady robić :D
0

Przeczytaj również