Niedawno do naszej redakcji przyszedł pan Andrzej, mieszkaniec Strzelina. Prosił o nagłośnienie sprawy związanej z długoletnim zaniedbaniem czystości dróg.

– Błoto się zbiera przy krawężnikach, na niektórych wysepkach zieleni i w wielu innych miejscach Strzelina, zwłaszcza wzdłuż ul. Wojska Polskiego – mówił. – Błoto od rozjeżdżania kołami aut zapycha studzienki i podczas ulewnych deszczy woda nie ma gdzie spływać. Zalewa więc drogę, co powoduje problemy w poruszaniu się samochodem, jak również pieszo.

Cały artykuł zamieściliśmy w 10 (1198) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Rosamunde
P. Andrzej
Zimą P. Andrzej biadolił dlaczego nie sypią piasku i jest ślisko, wiosną P. Andrzej biadoli dlaczego po zimie jest piasek na drodze.
4
Gravatar
BD
To już dawno było po co do tego wracać jak posprzątane jest.
0
Gravatar
spajker.
ja nie biadolę. ja kocham polską tradycję. okna myjemy przed wielkanocą. 25go grudnia udajemy że lubimy sie z rodziną. 1go listopada udajemy że lubimy zmarłych. akcja sypiemy ulice jest w zimie. akcja sprzątamy ulice jest 1go maja. po jaki cześ dbać o higienę ulic i kanalizacji przez cały rok? po jaki cześ życzyć komuś dobrze przez cały rok jak można to zrobić w dniu jego urodzin? ten skarzący się jest niedzisiejszy. krawężniki maluje się na biało na 1go maja a ulice zamiasta się wtedy kiedy do strzelina zjedzie jakaś osobistość z województwa albo z warszawy. no dobra. koło domu ważnego urzędnika trzeba trzymać czystość częściej.
1
Gravatar
TruckdriverDST
Andrzeju,ty się nie denerwuj. Kupimy w mrówce miotłę i szufle i będziemy działać...
7
Gravatar
fffd
to nie są długoletnie zaniedbania tylko pozostałości po zimie, akurat GDDKiA sprząta co roku i teraz też na pewno to zrobią. Pewnie czekają na poprawę pogody. Pan Andrzej niech pisze do generalnej
4
Gravatar
spajker.
to nie zima ale ludzie nasieśli kołami piach i błoto. władze gminy i władze powiatu mają wymówke e to zima że wojna w ukrainie że covid ale to ich niedbalstwo skutkuje zapychaniem sie studzienek . ci ludzie u władzy nie potrafią nawet ulicy pozamiatać pchają się do sejmu do sejmiku do rady do władzy. kupa durniów z naciskiem na kupę. winna jest zawsze zima albo opozycja.
2
Gravatar
Fffd
To jest droga krajowa w utrzymaniu GDDKIA co ty tu chcesz od gminy/powiatu? A na wojewódzkich w strzelinie na początku miesiąca byla ekipa i sprzątała.
1

Przeczytaj również