Symboliczne przecięcie wstęgi podczas uroczystego otwarcia nowo wybudowanej szatni sportowej w Chociwelu. Fot. UMiG Strzelin

Na stadionie w Chociwelu odbyło się uroczyste otwarcie nowej szatni, która będzie służyć piłkarzom miejscowego Zrywu i mieszkańcom.

W kameralnej uroczystości uczestniczyli m.in. przedstawiciele lokalnych władz samorządowych na czele z burmistrz Dorotą Pawnuk, sołectwa, piłkarze i działacze LZS Zryw Chociwel, przedstawiciele władz Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS w Strzelinie oraz reprezentant firmy, która wybudowała budynek. W uroczystości udział wziął także były szef lokalnych struktur LZS Marian Żygadło, który został wyróżniony prestiżowym tytułem - Zasłużonego dla Gminy Strzelin. Po przecięciu wstęgi i symbolicznym otwarciu oraz zwiedzaniu nowoczesnego budynku wszystkich uczestników wydarzenia zaproszono na poczęstunek, zorganizowany w wiacie rekreacyjnej. 

Jak przypomina strzeliński magistrat, inwestycję zrealizowała firma Ciepły Dom Dariusza Pożuczka z Karnkowa.

Cały artykuł zamieściliśmy w 12 (1200) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
znajomy którego nie stać na zakup mieszkania za kilkaset koła zbudował sobie za ta kwotę dom. ma tam garderobę ma kuchnię ma pokój dzienny ma sypialnię 1 ma sypialnię 2 ma kibelek i ma łazienkę. do tego dochodzi strych. na otwarcie garderoby i każdego innego pomieszczenia zapraszam cały personel ratusza. będzie biało-czerwona flaga . na otwarcie lodówki też przydadzą się kamery i uroczyste odśpiewanie hymnu. zasłużeni kombatanci ze strzelina mile widziani. znajomy zapowiedział uroczystą zmianę butów w dniu otwarcia garderoby. buty sportowe rzecz jasna. kupione w sklepie sportowym.
1

Przeczytaj również