Agata Gieża, dyrektor przedszkola "Kolorowa Kraina" w Strzelinie

Na początku maja rozstrzygnięto dwa konkursy na kierownicze stanowiska w jednostkach podległych gminie Strzelin. Chodzi o Przedszkole Miejskie „Kolorowa Kraina” oraz Szkołę Podstawową nr 4 im. Tadeusza Kościuszki.

Alicja Porada, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w StrzelinieW obu tych placówkach przeprowadzono konkursy na dyrektorów. Jak informuje Agata Bartulica, dyrektor Zespołu Oświaty Gminnej w Strzelinie, funkcje te będą sprawować na kolejną kadencję dotychczasowe panie dyrektor – w przedszkolu dyrektor Agata Gieża, a w „czwórce” dyrektor Alicja Porada. Dodajmy, że do konkursu na stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej nr 4 stanęła jeszcze jedna kandydatka, a dyrektor Agata Gieża nie miała konkurencji.

Artykuł zamieściliśmy w 18 (1206) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Wiesiek
Co to jest???
Przecież ta cała dyrektor porada koleżanka pani burmistrz po znajomości bez kwalifikacji wprowadzająca terror w szkole kolejne lata będzie tam rządzić???!!! Weźcie to zakończcie to wszystko po znajomości! Ta kobieta się nie nadaje na to stanowisko i jeszcze ma się za niewiadomo kogo, a w ogóle nie jest reprezentacyjną osobą.
1

Przeczytaj również