Sławomir Mentzen jako pierwszy spośród kandydatów ubiegających się u urząd prezydenta Polski ogłosił, że na trasie swojej wyborczej kampanii odwiedzi Strzelin.
Z mieszkańcami i sympatykami planuje spotkać się 28 marca na strzelińskim rynku. Dokładna godzina wydarzenia nie jest jeszcze znana, niemniej osoby zainteresowane spotkaniem już dziś mogą rezerwować swój czas. W tym dniu Mentzen odwiedzi jeszcze Nysę, Brzeg i Oławę.
O szczegółach wizyty, jak i spotkaniach z innymi kandydatami w naszym mieście (jeżeli takowe będą), informować będziemy na bieżąco.
UWAGA!
Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij
skopiowałem z netu
Coraz lepsze wyniki sondażowe Sławomira Mentzena sprawiają, że z większą uwagą na polityka Konfederacji patrzą nie tylko w PiS, ale też w PO. Sztab Rafała Trzaskowskiego przekonuje, że jest gotowy na każdy scenariusz, ale na dziś "bazowym" rozwiązaniem jest starcie z Karolem Nawrockim. - Mentzen? To byłby zupełnie inny przeciwnik, więc trzeba będzie grać na zupełnie innych emocjac[ innych wartościach - słyszymy w KO."ta rafalala podoba mi się. mówi otwarcie o tym że trzeba grać z każdym inaczej. ta szminkowana pokerzystka zapewnia że nie ma wartości samej w sobie ale jest uśmiechniętą lalą obiecywaczem graczem. prawdziwa z niej przywódca. ona zalała już goooownem warszawę to czas na polskę.
było w strzelinie już wielu obiecywaczy a tubylcom trzeba szpital a nie polexit obiecywać.
Polak
On leci maszynowo, 30 minut tej samej gadki w każdym mieście i lecimy do nastepnej miejscowościKomisarzu
Chyba za dużo telewizji. Twój duopol żydowski PisPo ci tak powiedział ? Mentzen w każdym mieście prawi inaczej, a nie jak dotychczasowi według wyuczonego schematu.nie namawiam do głosowania przeciwko sławkowi bo inni kandydaci są mniejsi od jego censored no ale dobrze jest widzieć pewne paralele historyczne ukazujące pewne stałe schematy. gra wciąż ta sama a zmieniają się tylko gracze.