Sześć par z gminy Strzelin otrzymało w ostatni piątek Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Foto UMiG Strzelin
Sześć par z gminy Strzelin otrzymało w ostatni piątek Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Foto UMiG Strzelin
Sześć par z gminy Strzelin otrzymało w ostatni piątek medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczenia, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, wręczyła jubilatom burmistrz Dorota Pawnuk, a uroczystość odbyła się w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Strzelinie.
Złote gody, czyli pięćdziesięciolecie zawarcia związku małżeńskiego, świętowali Agnieszka i Antoni Szczepańscy, Jadwiga i Tadeusz Szklarscy, Monika i Walenty Rajewscy, Marianna i Marian Drózdowie oraz Zbigniewa i Marian Chocianowscy. Platynowe gody, czyli jubileusz 55-lecia małżeństwa, obchodzili Józefa i Stanisław Przystańscy. - Kochani jubilaci! To właśnie w takich wyjątkowych i wzruszających momentach uświadamiamy sobie wszyscy wielką potęgę miłości i siłę przywiązania do drugiego człowieka. Wspólnie przeżyliście radosne i piękne dni. Były też pewnie w Waszym życiu momenty przykre. To, że stoicie dzisiaj przed nami razem, oznacza, iż przezwyciężyliście wszelkie trudności i przeciwności losu. Jestem pewna, że wszystkie wspólne przeżycia, zarówno te dobre, jak i te złe, mocno scementowały Wasze małżeństwa – powiedziała burmistrz Dorota Pawnuk.
Szefowa gminy Strzelin wręczyła jubilatom medale, legitymacje, listy gratulacyjne i piękne kwiaty. - Z okazji jubileuszu Waszego pożycia małżeńskiego składam Wam najserdeczniejsze gratulacje za godne przeżycie pięknej i długiej wspólnej drogi życia. Życzę Wam, Drodzy Jubilaci, długich i pogodnych lat życia spędzonych w zdrowiu i zadowoleniu, zrealizowania wszystkich planów oraz kolejnych zaszczytnych jubileuszy – dodała Dorota Pawnuk. Najlepsze życzenia złożyła jubilatom również Narcyza Rataj, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Piątkowa ceremonia miała bardzo nastrojową oprawę. Nie zabrakło krótkiego koncertu gitarowego i występu wokalnego. Po ceremonii, jubilatom odśpiewano „Sto lat”, a ostatnim punktem programu uroczystości była tradycyjna sesja zdjęciowa.UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
młoda
RE: Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie
Wspaniali ludzie i piękny jubileusz. Dużo zdrowia życzę i kolejnych rocznic.
0

Przeczytaj również